ODS proti byrokracii. Voliče prý získá programem, ne marketingem

13.12.2016 22:23

ODS chce ve volbách do Poslanecké sněmovny v příštím roce dostat tolik hlasů, aby nahradila „levicově-populistickou“ vládu. Novinářům to dnes po zasedání republikového sněmu strany řekl předseda ODS Petr Fiala. Občanští demokraté podle něj chtějí voliče oslovit programem, a ne marketingem. Sázet budou na slib zrušit zbytečnou byrokracii. Zprávu přinesla ČTK.

ODS proti byrokracii. Voliče prý získá programem, ne marketingem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Fiala

Fiala novinářům řekl, že strana na dnešním sněmu hodnotila výsledky říjnových krajských a senátních voleb. Na základě toho formulovala zásadní myšlenky pro nadcházející kampaň. „Cílem bude získat takový výsledek a mandát, abychom mohli zastavit a vyměnit levicově-populistickou vládu,“ uvedl.

Strana chce podle předsedy přijít s „nejlepším programem“, který vrátí politice smysl. „Chceme nabízet program, místo frází představit řešení. My proti nesmyslům a koblihám postavíme skutečný program,“ řekl. Konkrétně by o něm mělo být jasno v polovině dubna po programové konferenci, dodal.

ODS plánuje už od začátku příštího roku na základě doporučení svých expertů a zájemců identifikovat každou zbytečnou byrokratickou proceduru. „A hledat cesty, jak naše spoluobčany od této zátěže osvobodit,“ uvedl. Mezi další priority zařadil obranu malých a středních podnikatelů a aktivních zaměstnanců.

reklama

autor: mp

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Diskuze

Dobrý den, pane Bendle. Hned na začátku říkám, že podle mě nemají zemědělci k demonstracím důvod. Vždyť jejich zisky rostou, tak na co si stěžují? Ale proč vás oslovuji je kvůli vašemu komentáři. Tvrdíte, že protest pokus nelegitimních osob o destabilizaci. Proč myslíte, že by se o to někdo snažil? ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kostlivec Vondry? „Úplatky v Promopro. Věděl o nich. Možná si sám odnesl igelitku.“ Zasvěcený promluvil

22:35 Kostlivec Vondry? „Úplatky v Promopro. Věděl o nich. Možná si sám odnesl igelitku.“ Zasvěcený promluvil

Česká vláda, jedna z nejmilitantnějších vlád na světě, vsadila vše na strašení válkou, a vychází jí …