ODS proti byrokracii. Voliče prý získá programem, ne marketingem

13.12.2016 22:23

ODS chce ve volbách do Poslanecké sněmovny v příštím roce dostat tolik hlasů, aby nahradila „levicově-populistickou“ vládu. Novinářům to dnes po zasedání republikového sněmu strany řekl předseda ODS Petr Fiala. Občanští demokraté podle něj chtějí voliče oslovit programem, a ne marketingem. Sázet budou na slib zrušit zbytečnou byrokracii. Zprávu přinesla ČTK.

ODS proti byrokracii. Voliče prý získá programem, ne marketingem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Fiala
reklama

Fiala novinářům řekl, že strana na dnešním sněmu hodnotila výsledky říjnových krajských a senátních voleb. Na základě toho formulovala zásadní myšlenky pro nadcházející kampaň. „Cílem bude získat takový výsledek a mandát, abychom mohli zastavit a vyměnit levicově-populistickou vládu,“ uvedl.

Strana chce podle předsedy přijít s „nejlepším programem“, který vrátí politice smysl. „Chceme nabízet program, místo frází představit řešení. My proti nesmyslům a koblihám postavíme skutečný program,“ řekl. Konkrétně by o něm mělo být jasno v polovině dubna po programové konferenci, dodal.

ODS plánuje už od začátku příštího roku na základě doporučení svých expertů a zájemců identifikovat každou zbytečnou byrokratickou proceduru. „A hledat cesty, jak naše spoluobčany od této zátěže osvobodit,“ uvedl. Mezi další priority zařadil obranu malých a středních podnikatelů a aktivních zaměstnanců.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Češi, spojenci Hitlera. Zloději a lokajové. Rusové přitvrdili a zaskočili

6:03 Češi, spojenci Hitlera. Zloději a lokajové. Rusové přitvrdili a zaskočili

Česko nikdy nebylo zemí Rusku přátelskou. Tak začíná video nacionalistických ruských youtuberů sdruž…