ODS vyráží do boje proti kvótám. Přečtěte si, co všechno profesor Fiala představil

24.09.2015 16:20 | Zprávy
autor: spa

ODS se rozhodla přijít s vlastním vyjádřením nesouhlasu se současnou azylovou politikou Evropské unie a založila web NEkvótám.cz. Předseda ODS Petr Fiala na nich skrze otevřený dopis žádá vládu, aby proti kvótám bojovala, a české občany, aby jej ve výzvě podpořili.

ODS vyráží do boje proti kvótám. Přečtěte si, co všechno profesor Fiala představil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ODS Petr Fiala

„Migrační kvóty jsou nesmyslné, neřeší problém migrační krize,“ tvrdí Fiala na novém webu ODS NEkvótám.cz a dodává, že se tím problémy pouze přesouvají.

„Občané České republiky byli neustále ujišťováni, že se nás migrační krize netýká, že se nic neděje. Ono se ale děje a všichni to vidíme,“ píše Fiala a připomíná, že vládu mnohokrát vyzýval k činnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Jan Schiller byl položen dotaz

Pomoc Ukrajině

Jste pro pomoc Ukrajině, to i já. Jak se ale díváte na pomoc ukrajinským uprchlíkům zde? Podle mě mají mnohem víc výhod než občané ČR, kteří potřebují pomoc od státu. Ano, ti sice nejsou uprchlíci, ale měli by proto na tom být hůř

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nechoďte do České televize. Převratný návrh pro novou vládu

4:40 Nechoďte do České televize. Převratný návrh pro novou vládu

Česká televize čelí nejvážnější kritice za poslední roky. Podle mediálních expertů i politiků se z m…