ODS získala loni na darech přes 93 milionů korun

31.03.2012 8:24 | Zprávy
autor: čtk, mp

Vládní občanští demokraté získali v loňském roce dary převyšující 93 milionů korun, informoval dnes ČTK mluvčí strany Tomáš Bartovský. Strana dnes do Poslanecké sněmovny předložila kopie všech 244 smluv od dárců, kteří v roce 2011 ODS věnovali více než 50.000 korun.

ODS získala loni na darech přes 93 milionů korun
Foto: red
Popisek: Logo ODS

Mezi firmami, které ODS přispěly nejvyšší částkou, je podle Bartovského společnost Technobal s.r.o. z Olomouce s darem 3,4 milionu korun. Technobal poskytuje služby v oblasti vázání a balení zboží.

Zisk 140 milionů

Celkem 2,5 milionu korun poskytla makléřská a pojišťovací společnost Insurance Broker Service, 1,9 milionu věnovala Otherm Praha vyrábějící okna a dveře, 1,735 milionu ODS poskytl prodejce pevných paliv Kraspo a 1,7 milionu pak firma KBJ, která se zaměřuje na zprostředkovatelskou činnost v obchodu, službách a pronájmech nemovitostí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Proč jste na ministra nenavrhli někoho, kdo má české občanství?

Podle mě by to měla být jedna z hlavních podmínek a divím se, že není ze zákona, a že zrovna vy nevyberete někoho, kdo má naše občanství. Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Honzo, ty už se mnou nemluvíš?“ Chaun potkal Hřebejka, pak došlo na dezoláty a zrůdy

20:34 „Honzo, ty už se mnou nemluvíš?“ Chaun potkal Hřebejka, pak došlo na dezoláty a zrůdy

Promítání snímku Velký vlastenecký výlet, který má přibližovat reakce lidí, „kteří podlehli dezinfor…