Obálky s jedem míří na Babišovy podniky. Lidé prý budou umírat

12.12.2014 17:00

Na českou ambasádu v Bratislavě ve čtvrtek dorazila zásilka, která obsahovala nebezpečnou toxickou látku azid sodný. Dnes se k ní skrze e-mail zaslaný některým českým médiím přihlásila skupina, která se označuje „mstitel“. Echo24.cz informuje, že skupina se nechala slyšet, že další obálky budou adresovány podnikům Andreje Babiše na Slovensku a budou prý umírat lidé.

Obálky s jedem míří na Babišovy podniky. Lidé prý budou umírat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

„Informujeme vás, že právě probíhá první část fáze číslo 2 na území SR. Česká republika naši akci bagatelizuje a neustále zlehčuje. Zásilka, včera doručená na adresu zastupitelského úřadu, byla první, další následují a jsou vázány na podnikatelské aktivity agenta Bureše na území SR,“ píše se v e-mailu odeslaného z yandex.com, jedné z největších ruských e-mailových domén.

„Fáze číslo 2 není toliko fatální jako již připravovaná fáze číslo 3, která bude mít, bohužel kvůli nečinnosti orgánů ČR, na svědomí lidské životy. Fáze číslo 3 bude pokračovat v různých obměnách do té doby, dokud ČR nesplní naše požadavky. Vše se dá zastavit, pokud ČR splní naše požadavky a vyrovná své závazky,“ cituje Echo24.cz z e-mailu.

Jed obsahovaly také podezřelé zásilky, které v listopadu obdržela česká ministerstva vnitra a financí. Odeslány byly ze Švédska a Slovinska. Podezřelé zásilky byly doručeny také na Pražský hrad a ministerstva spravedlnosti a vnitra. V tomto případě však nebezpečné látky neobsahovaly.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: dkr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Byla to revoluce? Studená sprcha od Klausovy ekonomky. I pro Pavla Rychetského

14:27 Byla to revoluce? Studená sprcha od Klausovy ekonomky. I pro Pavla Rychetského

K Janě Bobošíkové do pořadu JB Talk v internetové televizi XTV zavítala tentokrát ekonomka Hana Lipo…