Obama odsoudil terorismus v Nice a do vyšetřování chce zapojit své lidi

15.07.2016 13:20 | Zprávy
autor: vam

Americký ministr zahraničí John Kerry, který byl ve čtvrtek na návštěvě Francie, označil teroristický útok v Nice za „děsivý“ a prohlásil, že byl pyšný, že stál po boku francouzských politiků na oslavách Dne pádu Bastily. Prezident Barack Obama útok odsoudil již dříve během noci, kdy jej označil za zřejmý teroristický čin.

Obama odsoudil terorismus v Nice a do vyšetřování chce zapojit své lidi
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Barack Obama, 44. prezident USA

„Jménem amerického lidu odsuzuji nejsilnějším možným způsobem tento strašlivý, zjevně teroristický čin ve francouzském Nice, při němž zemřely a byly zraněny desítky nevinných Francouzů,“ uvedl šéf Bílého domu v prohlášení.

Celé prohlášení Baracka Obamy v angličtině je ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Emisní povolenky

Myslíte, že se blížíme k jejich zrušení? Já si to nemyslím. Nevím, co by se muselo stát, aby ke zrušení došlo. Vy ano? Vždyť o nich jako o řadě dalších věcí rozhodují nevolení lidé. Tak jak docílit toho, aby byli nahrazeni?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šejna zpovídal chvilkaře. U otázky na ČT ho chytil do pasti

18:50 Šejna zpovídal chvilkaře. U otázky na ČT ho chytil do pasti

Mladý pravicový aktivista Adam Šejna z Restartu Česko debatoval s příznivci spoku Milion chvilek pro…