„Nedá se to vydržet. Jak se udělalo teplo, musíte větrat. Ten kluk přijede, pustí hudbu na plné obrátky, řve to tady na celé sídliště a k tomu ještě neustále šlape na plyn, je to k nevydržení," uvedla pro PL jedna z místních, paní Hana K. Jak také vysvětlila, v úterý kvůli nepříjemné situaci oslovila kolemjdoucí hlídku městské policie.
Ta prý jen mávla rukou.
„Je to opravdu příšerné, příšerné. Tomu mladíkovi jsem se snažila domluvit, ale marně, něco na mě ukázal, nějaké posunky, potom objel blok a auto nechal stát u krajnice, asi padesát centimetrů od ní, tedy větší auto nemohlo projet, čehož jsem byla sama svědkem," uvedla.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
kraj Praha , Praha , Ukrajinci , Modřany
Ukrajinci
Informace pro ukrajinské občany na území ČR v návaznosti na ruskou agresi na Ukrajině na leznete na oficiálních stránkách MV ČR. MV ČR také pro tento účel zřídilo samostatný portál. Základní informace o ukrajinské diaspoře v České republice naleznete na těchto stránkách.
autor: Tomáš A. Nový
Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje
A kdo schválil a podepsal Green Deal? A co jste udělali pro jeho zrušení, jak jste slibovali? Podle mě jste jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Další články z rubriky

20:37 Loutkáře máte v Rusku, soptila Leyenová. Sype se jí prý i vlastní frakce
Ursula von der Leyenová přečkala hlasování o vyslovení nedůvěry. Zatímco politici z koalice to považ…
- 18:06 Peníze na „obranu“ do hodnot a neziskovek? Zahradil má obavy
- 12:45 Poučování lůzy z festivalového luxusu. Holec zdraví Vary
- 10:39 Zásadní otázka k blackoutu. Vitásková je velmi zvědava na odpověď
- 18:03 Zaplaťte miliony a můžete „bydlet“. Šokující vývoj v ČR
- 12:40 A do mě se může? Zlá připomínka v kauze Turek a Rychlíková