Ódéesák má strach. Chovanec prý vrací policii před rok 1989

24.08.2014 10:59 | Zprávy
autor: mp

Expert ODS pro oblast působnosti Ministerstva vnitra Evžen Tošenovský jen nevěřícně kroutí hlavou nad nápadem ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD). Místo toho, aby vybavil policii modernějšími technickými prostředky, plánuje prý návrat k systému panujícímu v Česku před rokem 1989.

Ódéesák má strach. Chovanec prý vrací policii před rok 1989
Foto: Daniela Černá
Popisek: Evžen Tošenovský

Tošenovský varuje, že se ministr Chovanec hodlá navrátit k systému dříve dobře známých pomocníků komunistické Veřejné bezpečnosti. Jeho základem však podle místopředsedy ODS bylo donášení státní moci na své spoluobčany. A to nelze připustit.

„Ministerstvo vnitra by se spíše mělo soustředit na další využití moderních technologií v policii, dopracování systémů center tísňového volání a vybavení policie moderními bezpečnostními systémy než na zavádění historických podivností do bezpečnostních složek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Maďarsko

Tvrdíte, jak nás Maďarsko brání před rozpínavosti Bruselu. To jako jak konkrétně brání nás? A nemyslíte, že hlavním ohrožením je pro nás Rusko? A brání nás snad před jeho rozpínavostí? Podle mě je to přesně naopak. Není toto nebezpečné? A vám nevadí, že Maďarská vláda Rusku donáší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Holec: Fiala jako z České sody. „Mentálně odšpuntovaný“ a jede dál

21:40 Holec: Fiala jako z České sody. „Mentálně odšpuntovaný“ a jede dál

Bývalý premiér Petr Fiala zaplňuje sociální sítě sérií videí, která mají působit vtipně a úderně. Po…