Odešel ze sněmovny, vzal do ruky sbíječku. Takhle pomáhá hejtman Zimola

02.06.2014 18:34 | Zprávy
autor: vfe

Jihočeský hejtman Jiří Zimola na svém facebookovém profilu zveřejnil fotku, na které je zachycen, jak sbíječkou rozbíjí podlahu domu zasaženého povodní. Ukazuje prý, že se čeští hejtmani zapojují do odstraňování povodňových škod.

Odešel ze sněmovny, vzal do ruky sbíječku. Takhle pomáhá hejtman Zimola
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Zimola

Zimola pomáhá svému kamarádovi opravovat dům, který zničila nedávná povodeň. „Mého kamaráda doslova vyšplouchla velká voda. Škoda za několik milionů. A jen kvůli tomu, že místní zemědělci zaseli na svah kukuřici. Kéž by se jim to, chytrákům, chtělo jednou vrátit,“ povzdechl si hejtman.

Vedlejšák místo Poslanecké sněmovny?

Od svých facebookových přátel si vysloužil v zásadě pochvalné komentáře. „Vedlejšák místo Poslanecké sněmovny? Držím pěsti,“ reagoval jeden z nich.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Czernin byl položen dotaz

Odposlechy

Jestli jsou odposlechy maďarského ministra zahraničí pravdivé, je to opravdu děsivé, ale není stejně tak děsivé, že jsou politici odposloucháváni. A kým vlastně a kdo to zveřejnil?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Holec udeřil: Pavla pustit leda tak do Lán na buřty, ne na summit

21:50 Holec udeřil: Pavla pustit leda tak do Lán na buřty, ne na summit

Komentátor Petr Holec ostře kritizuje prezidenta Petra Pavla a jeho spor s vládou ohledně účasti na …