Odhalování zlodějských zbohatlíků? ČSSD, Babiš a lidovci se neshodují

13.11.2013 8:28 | Zprávy
autor: vam

Sociální demokraté, lidovci a ANO se zatím neshodli na tom, kdo všechno bude muset podávat majetková přiznání. Zatímco ČSSD stále trvá na tom, aby tuto povinnost měli všichni, jejichž majetek přesahuje deset milionů korun, lidovci a hnutí Andreje Babiše ANO tak přísní být nechtějí. Informuje o tom server iDnes.cz.

Odhalování zlodějských zbohatlíků? ČSSD, Babiš a lidovci se neshodují
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec Jan Mládek, stínový ministr za ČSSD

"Majetková přiznání jsou pro nás velkou prioritou," poslal redaktorům serveru SMS stínový ministr financí ČSSD Jan Mládek. Hnutí ANO plošná majetková přiznání nechce. Podle vyjednavačky hnutí Věry Jourové by se měla týkat jen omezeného počtu lidí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Váleční veteráni mohou páchat více násilných zločinů, tvrdíte vy

Víc než kdo? V čem jsou větším rizikem než ostatní uprchlíci? A není prostě řešením uprchlíky, jakékoliv důkladně prověřit? A jste pro nebo proti přijímání válečných veteránů? Ještě otázka, proč myslíte, že po válce budou prchat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tahle země nepatří veřejnoprávním médiím. Okamura neustoupí ani o centimetr

20:47 Tahle země nepatří veřejnoprávním médiím. Okamura neustoupí ani o centimetr

K návrhu nového zákona o médiích veřejné služby a jejich financování se Tomio Okamura vyjádřil v roz…