Odložená Putinova cesta do Kazachstánu se uskuteční v pátek. Dnes to oznámil Kreml

16.03.2015 10:28 | Zprávy
autor: vam, čtk

Ruský prezident Vladimir Putin se s prezidenty Kazachstánu a Běloruska setká tento pátek. Dnes to oznámila tisková služba Kremlu. Právě odklad této schůzky podnítil spekulace o Putinových zdravotních či politických problémech.

Odložená Putinova cesta do Kazachstánu se uskuteční v pátek. Dnes to oznámil Kreml
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Ruský prezident Vladimir Putin

Jednání ruského prezidenta s Nursultanem Nazarbajevem a Alexandrem Lukašenkem v Astaně se původně mělo konat na konci minulého týdne, bez zdůvodnění však bylo odvoláno. To zavdalo příčinu k dohadům o Putinově potížích.

Putin se na veřejnosti neobjevil už víc než deset dní, naposledy to bylo 5. března při setkání s italským premiérem Mateem Renzim. Spekulace o jeho osudu má zastavit dnešní Putinova schůzka s kyrgyzským prezidentem Almazbekem Atambajevem, která se má konat v Petrohradu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jiří Čunek byl položen dotaz

Vláda

Chápu vás dobře, že vy hodnotíte líp novou vládu než tu předchozí? A jelikož to není poprvé, co se stavíte na stranu ANO, neuvažujete, že byste změnil politický dres?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bankovní špehování sílí. Dokaž, že jsi čistý, jinak... Jen v EU

19:48 Bankovní špehování sílí. Dokaž, že jsi čistý, jinak... Jen v EU

„EU dělá z bank vyzvědače a dohlížeče nad občany,“ posteskl si Jaromír Wasserbauer, náměstek za Moto…