Okamura: Líní kapři, Zeman vám provětrá ploutve

21.05.2012 11:37 | Zprávy

Podnikatel a možný senátorský kandidát Tomio Okamura se na svém videoblogu vyjádřil ke své podpoře prezidentské kandidatury Miloše Zemana. Myslí si, že Zeman je jediný prezidentský kandidát s vizí, zatímco všichni ostatní chtějí „jenom být prezidentem“.

Okamura: Líní kapři, Zeman vám provětrá ploutve
Foto: Hans Štembera
Popisek: V Lomnici nad Popelkou účinkovala pojízdná show Tomia Okamury

Okamura se vrací ke kritice, která se na něj prý snesla, když podepsal petiční arch pro kandidaturu Miloše Zemana na post hlavy státu. Vysvětluje, že tak učinil proto, neboť podobných kandidátů podle něj potřebujeme jako soli. Líní líni a kapři, kteří se zjevili v rybníku prezidentské volby, podle něj potřebují mezi sebou štiku, která by jim trochu provětrala ploutve.

Podle Okamury nikdo další z prezidentských kandidátů nemá jinou vizi, než být zvolen. Prostě se jim zalíbila myšlenka být prezidentem. „Miloš Zeman je ze stávajících adeptů jediný, kdo je skutečně silná osobnost hodná tak vrcholného postu. Osobnost nadmíru inteligentní s vlastními názory, vizí,“ myslí si podnikatel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav

Ing. Jan Bartošek byl položen dotaz

Vy opravdu věříte tomu, že není jasné, kdo volby vyhraje?

A proč jestli tu nechcete vládu ANO s komunisty nebo třeba s SPD, tak proč není vůle, aby se na vládě s ANO dohodla třeba koalice SPOLU? Vždyť třeba vy jste už ve vládě s ANO byli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tři Putinovy požadavky, tři NE z Ukrajiny. Prý by to byla kapitulace

7:47 Tři Putinovy požadavky, tři NE z Ukrajiny. Prý by to byla kapitulace

Už jsou známy tři červené linie ruského prezidenta Vladimira Putina vůči Ukrajině. Vláda v Kyjevě ty…