Okamura: Šílené. Salvini bude souzen za to, že bránil Itálii před nelegální imigrací

22. 4. 2021 14:02

Bývalý italský ministr vnitra Matteo Salvini stane před soudem za to, že zablokoval loď se zachráněnými utečenci. Podle agentury ANSA předběžný soud potvrdil obžalobu z omezování osobní svobody. „V případě odsouzení hrozí Salvinimu až 15 let vězení, bude-li trest vyšší než dva roky nepodmíněně, mohl by ho postihnout zákaz vykonávat následujících šest let veřejnou funkci. Takže vidíme, že na neomarxistickém Západě probíhají politické procesy podobné těm jako u nás v padesátých letech. Matteo, jsme s Tebou!“ zastal se na sociální síti Salviniho Tomio Okamura.

Okamura: Šílené. Salvini bude souzen za to, že bránil Itálii před nelegální imigrací
Foto: Archiv Tomio Okamury
Popisek: Tomio Okamura a Matteo Salvini
reklama
Salvini v roce 2019 nedovolil lodi s migranty zakotvit a musela zůstat na moři 19 dní. Svoji vinu však odmítá s tím, že chránil svou zemi před nelegální migrací, jak mu to přikazovala italská ústava. 
 
„Mám před sebou další vyšetřování a další proces jen kvůli tomu, že jsem bránil hranice, bezpečnost a důstojnost Itálie. Podle mě je to na medaili! Udělal bych to všechno znovu,“ řekl před časem Salvini. Nyní dodal, že se k soudu dostaví se vztyčenou hlavou.
 
„Podle našeho názoru mají být nelegální imigranti deportováni zpět, odkud přišli, a ti, kteří je pašují, mají být trestně stíháni. Lodě pašující nelegálními imigranty by měly být zabavovány,“ dodává k případu Okamura. 
 

Anketa

Je Vladimir Putin nebezpečím pro Českou republiku?

5%
94%
hlasovalo: 35128 lidí
„Připomínám, že italský think-tank FareFuturo foundation varuje, že do roku 2100 bude polovina italské populace muslimská. Podle zprávy FareFuturo foundation muslimové představují 30,1 procenta všech cizinců pobývajících v Itálii od začátku roku 2019. Autoři také uvedli, že v roce 2018 počet muslimů vzrostl o 127 tisíc, zatímco počet křesťanů ve stejném období poklesl o 145 tisíc. Téměř osm z deseti přistěhovalců přicházejících do Itálie jsou muslimové a mají dvakrát větší natalitu než původní obyvatelé – do konce století tedy mohou tvořit polovinu obyvatel Itálie,“ vysvětlil předseda SPD. 
 
Hnutí SPD odmítá masovou imigraci a požaduje možnost kontroly našich hranic, aby se do České republiky nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi. „Nechceme, abychom dopadli stejně jako islamizovaná a afrikanizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti,“ dodal Okamura. 
 

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR
 
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Barbora Richterová

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Mlátí řidiče, zapalují auta. Všechno jinak. Čech z Izraele: Co vám neukazují

19:57 Mlátí řidiče, zapalují auta. Všechno jinak. Čech z Izraele: Co vám neukazují

Zápalné bomby a rakety. Hoří auta i synagogy, počet mrtvých roste. Jako každodenní realitu, kterou m…