ROZHOVOR Vláda podle šéfa hnutí Úsvit jedná v rozporu se zájmy občanů. „Nastěhovali nám tu první várku muslimských imigrantů bez jakéhokoliv mandátu od voličů. Je to populistické prázdné gesto neschopné vlády,“ uvedl Tomio Okamura, předseda Úsvitu v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, který v souvislosti s vystupováním lídra iniciativy IvČRN Martina Konvičky řekl: „Naši politici by byli nejraději, kdyby jim dal volič hlas ve volbách, a pak už všichni drželi hubu a krok.“
Foto:
Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura
reklama
S kým také hovořily ParlamentníListy.cz o tragédii v Paříži a o problematice soužití muslimů a většinové populace:
Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.