Okamurův velikonoční úder: Aby u nás muslimové nedemolovali kostely, nestavěly se mešity...

08.04.2023 9:44 | Ze sítí

Předseda SPD Tomio Okamura se při příležitosti nejvýznamnějšího křesťanského svátku – Velikonoc – obrátil na veřejnost a jménem svého hnutí slíbil, že hodnoty spojené s křesťanstvím a národní tradicí bude dál bránit. Znovu zmínil údajnou hrozbu ze strany muslimských imigrantů.

Okamurův velikonoční úder: Aby u nás muslimové nedemolovali kostely, nestavěly se mešity...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Okamura úvodem svého příspěvku na Facebooku popřál požehnané Velikonoce. Připomněl, že se jedná o největší křesťanský svátek, který je spojen s národní tradicí. Zároveň se ale vyhranil. „Evropská unie, globalisté a sluníčkáři nám chtějí vzít naši vlast, naše hodnoty, naše tradice. Chtějí rozbít naše národy a rodiny. Nesmíme si tyto hodnoty nikým nechat vzít,“ vyzval bojovně Okamura.

Za své hnutí přislíbil voličům, že udělá vše pro to, aby se občané v České republice nemuseli „kvůli sluníčkářům a muslimským imigrantům bát slavit Velikonoce a Vánoce. Uděláme vše pro to, aby u nás muslimové nedemolovali kostely, nestavěli mešity a aby se čeští občané nemuseli bát, že je na ulici přepadnou imigranti“.

Pak už jen popřál lidem klidné Velikonoce a dodal, že evropská civilizace a Evropa budou stejně jako Kristus o Velikonocích vzkříšeni.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pas

Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

Uznáváte, že nedostatečně řešíte problémy, které trápí většinu z nás?

Pane Dufku, teď jsem si přečetl tento váš komentář nebo jak to nazvat - https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Dufek-KDU-CSL-Volici-maji-tendenci-se-vymezovat-proti-vladnouci-garniture-756812. Uvádíte v něm, že úspěšná strana bude ta, která dokáže vyřešit reálné problémy lidí - na...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Všimli jste si také ,, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseJirka Fimfárum , 08.04.2023 14:04:19
že Dalajláma , přítel až za hrob Havla svým výrokem, že Evropa patří Evropanům nějak přestal být pro český mainstream modlou? I sám všemocný 'demokrat' Kalousek svého času nalitý a chrápající pod pražským hradem zamotán v tibetské vlajce mazaně od propagace upustil, ta vlajka mi v jinak jeho bohatého repertoáru na Twitteru chybí:-))

|  6 |  0

Další články z rubriky

Ladik Větvička: Válka může přijít rychle. Stejný scénář jako před první a druhou světovou

20:28 Ladik Větvička: Válka může přijít rychle. Stejný scénář jako před první a druhou světovou

Ostravák, komentátor a úspěšný bloger Ladislav Větvička byl hostem moderátora Tomáše Lukavce v jeho …