Olga Sommerová: Většina migrantů chce nestydatě okupovat a zneužívat Evropu. Merkelová pozvala zdatné frajery, kteří zbaběle utíkají z boje

05.11.2015 12:41 | Zprávy
autor: luš

Do tábora těch, kteří se s obavami dívají na migrační vlnu, se řadí i dokumentaristka Olga Sommerová. V rozhovoru pro čtvrteční přílohu MF Dnes Sommerová vysvětlila, co by se mohlo stát, pokud Evropa přijme miliony muslimů.

Olga Sommerová: Většina migrantů chce nestydatě okupovat a zneužívat Evropu. Merkelová pozvala zdatné frajery, kteří zbaběle utíkají z boje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Olga Sommerová

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Michaela Šebelová byl položen dotaz

Když vám tak záleží na lidech a této zemi

Proč se tak bráníte spolupráci s Babišem, když by to zabránilo tomu, aby se spojil s SPD? A co si myslíte o Motoristech?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Obrážeč Dakarů.“ Kavárna Pavla oslavuje, ale kvůli Turkovi není ticho

17:44 „Obrážeč Dakarů.“ Kavárna Pavla oslavuje, ale kvůli Turkovi není ticho

Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes navrhl prezidentovi Petru Pavlovi jmenovat poslance Motoristů Filipa…