Opilec. Tenhle národ... Příště vyhrajeme! Hutka už to vzdává

30.09.2021 9:40 | Ze sítí

Možná to bude teď remíza. Ale podaří se nám vrazit klín! A příště, třeba při předčasných volbách, už vyhrajeme. Tak to vidí volič Pirátů, zpěvák Jaroslav Hutka. Ten označil prezidenta Zemana za „ropuchu a opilce“. Očekává další Babišovu vládu. „Jsem člověk, pro kterého vítězstvím je zůstat sám sebou, takže nebudu při takovém vývoji přemýšlet o emigraci ani atentátu. Nebudu pohrdat ani národem, protože jenom zůstane takovým, jakým je celou historii. Nebojovným, který si vlastní historii vždy nechá něčím nebo někým přidělit. Nikdy nevyhraje, ale ani nikdy neprohraje,“ uvedl na Facebooku.

Opilec. Tenhle národ... Příště vyhrajeme! Hutka už to vzdává
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Piráti a Starostové v Ústí nad Labem odstartovali horkou fázi volební kampaně s heslem "Země bez korupce, budoucnost bez dluhů"

Písničkář Jaroslav Hutka v komentáři na sociální síti Facebook konstatoval, že česká republika potřebuje změnu, potřebuje nebabišovskou vládu, ale k této změně nakonec nedojde, protože lidé se jí zaleknou a duo Babiš - Zeman si udrží svou stávající moc.

Anketa

Je podle vás Viktor Orbán diktátor?

6%
82%
hlasovalo: 29668 lidí

Jak s tím naloží sám Hutka?

„Jsem člověk, pro kterého vítězstvím je zůstat sám sebou, takže nebudu při takovém vývoji přemýšlet o emigraci ani atentátu. Nebudu pohrdat ani národem, protože jenom zůstane takovým, jakým je celou historii. Nebojovným, který si vlastní historii vždy nechá něčím nebo někým přidělit. Nikdy nevyhraje, ale ani nikdy neprohraje,“ zhodnotil chování českého národa.

I tak ale bude volit koalici Pirátů a Starostů. Počítá totiž s tím, že tolik potřebná změna nakonec může přijít.

„Jdu volit Pirátostan alespoň v naději, že po volbách vrazí zřetelný klín do české politické obvyklosti halt s tím, že příště snad už budou umět vyhrát a nemusí to být zrovna v řádných volbách. Nevíme. Teprve až po volbách se všichni svléknou do spodního prádla a rozdají se karty. Ale dehydrát z Hradu sice ne předčasně, ale docela brzy skončí, a pak by jedna smrtelně jedovatá ropucha sedící na prameni mohla být vyhozena do žumpy dějin a v prostorách českého bytí by zavanul čerstvější vzduch… na jak dlouho, záleží na nás,“ uzavřel Hutka.

Písničkář Jaroslav Hutka promlouvá

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Zodpovědnost

Dobrý den, napadlo vás, že to, že jste nepřekročil 20% není Vaše vina, že Vy jste proto udělal maximum, ale víc lidí Vás nevolilo jen kvůli ANO? Vždyť i politici z jiných stran Vás chválí, ale kvůli značnce s Vámi nechtějí jít do koalice? Neuvažujete o změne strany?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala by ho měl poslat do... Síkela pod palbou. „Neotvírejte složenky,“ padlo raději doporučení

17:56 Fiala by ho měl poslat do... Síkela pod palbou. „Neotvírejte složenky,“ padlo raději doporučení

Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela nejdříve v neděli, tedy den po volbách, v pořadu Otázky Václ…