Opravuji h*vnocuc, nemám na vás čas. Vidlák odpálil Jiřího X. Doležala

12.04.2024 9:08

Bloger Daniel Sterzik, jenž je znám pod jménem Vidlák, odpálkoval redaktora Jiřího X. Doležala, jenž jej žádal o rozhovor pro Forum 24. „Jediný den, kdy bych se s vámi mohl potkat, je příští čtvrtek, a to jsem slíbil kamarádovi, že mu pomůžu opravit h*vnocuc,“ uvedl Sterzik.

Opravuji h*vnocuc, nemám na vás čas. Vidlák odpálil Jiřího X. Doležala
Foto: Archiv Daniela Sterzika
Popisek: Daniel Sterzik, bloger Vidlák, při zabijačce

Vidlák se na svém facebookovém profilu Vidlákovy kydy svěřil s e-mailem, který dostal od redaktora Jiřího X. Doležala píšícího pro Forum 24.

„Vážený pane, rád bych s Vámi udělal rozhovor pro FORUM 24. Věřím, že když jste si udělal čas na kolegy z Reflexu, o kterých jste se (mylně) domníval, že je posílám já, tak že budete ochoten přijmout na 20–30 minut i mne osobně. Který den v příštím týdnu by se Vám prosím hodil, kdy bychom mohli na ten rozhovor prosím dorazit? Předem díky! S pozdravem Jiří X. Doležal pro FORUM 24,“ napsal Vidlákovi Jiří X. Doležal.

Zároveň také připojil odpověď, kterou Doležalovi poslal. „Zdravím Vás, pane Doležale. Jediný den, kdy bych se s vámi mohl potkat, je příští čtvrtek, a to jsem slíbil kamarádovi, že mu pomůžu opravit hovnocuc. Zajisté chápete, že této práci musím dát přednost před Vámi. Bohužel jiný termín Vám nabídnout nemohu, protože kdykoliv se mi ozvete, dostanu neodolatelnou chuť vybírat žumpu, čistit záchody či čerpat prasečí kejdu. Takže z toho asi nebude nic. Je mi to velice líto. Vidlák,“ napsal Vidlák a dodal: „Vlastně co kecám... vůbec mi to líto není.“

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Vanda Efnerová

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Tomáš Czernin byl položen dotaz

Válka na Ukrajině

Pane senátore, opravdu věříte tomu, že má Ukrajina šanci Rusko porazit, a že ji USA a ostatní budou podporovat do nekonečna? Nechápejte mě špatně, přeji si, aby Ukrajina Rusko porazila, ale myslím, že je to dost nereálná vize. A co mě ještě na vašem komentáři zarazilo je, že v něm vůbec nepíšete o m...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Tak, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseŠiroko , 12.04.2024 10:38:49
Chudák Doležal, ten dopadl. Forum24 je opravdu poslední štace. Nic horšího, potupnějšího a odpornějšího už neexistuje. To je už opravdu lepší dělat s ho*nocucem.

|  27 |  0

Další články z rubriky

„Jak to vím? Protože mi to řekli.“ Majdan, rozšiřování NATO, rozdělení Ruska s Jeffrey Sachsem

15:35 „Jak to vím? Protože mi to řekli.“ Majdan, rozšiřování NATO, rozdělení Ruska s Jeffrey Sachsem

Profesor Jeffrey Sachs je uznávanou autoritou jednak v oboru ekonomie, kde pomáhal dříve komunistick…