Oslava rozvolnění. Nora Fridrichová zve na pivo. I vy můžete přijít

02.12.2020 20:32 | Zprávy
autor: jma

Reportérka České televize Nora Fridrichová chystá na čtvrtek setkání se svými fanoušky. Chce využít možnosti otevření restaurací a naplánovala setkání v pražském klubu Rock Café. Při té příležitosti se pobavila na účet Jaroslava Faltýnka z hnutí ANO a jeho „vyšehradské schůzky“.

Oslava rozvolnění. Nora Fridrichová zve na pivo. I vy můžete přijít
Foto: Repro ČT24
Popisek: Moderátorka 168 hodin Nora Fridrichová

„Přátelé, oba moje testy jsou negativní, takže ve čtvrtek otevírám Faltýnkovo okýnko!“ napsala s notnou dávkou humoru Fridrichová na svém Twitteru.

„Pivo čepuju do petky, kafe čerstvě pražené a dýška od vás půjdou na nákupy samoživitelům. Tak se na vás těším a srdečně zvu – přijďte na soukromé jednání do kapituly Rock Café!“ dodala reportérka pořadu 168 hodin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prezident Pavel a vstřícnost k terorismu. Chytrá babička. Keller útočí na Hrad

4:46 Prezident Pavel a vstřícnost k terorismu. Chytrá babička. Keller útočí na Hrad

NEKOREKTNĚ S KELLEREM Jak je důležité míti babičku. Takový titulek nese komentář pro ParlamentníList…