Osobnost jako Jakl stojí za to, píše prohradní web k jeho prezidentské kandidatuře

26.08.2012 15:27

Tajemník prezidenta Ladislav Jakl kandiduje s podporou politické strany Svobodných na post prezidenta republiky. Jestliže Jakl získá potřebných padesát tisíc podpisů občanů, otevře se mu prostor k prezentaci konzervativních názorů v médiích. Revue Fragmenty se v této souvislosti pozastavuje nad laxností některých občanů k přímé volbě hlavy státu.

Osobnost jako Jakl stojí za to, píše prohradní web k jeho prezidentské kandidatuře
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ladislav Jakl

Ivana Haslingerová v prohradně orientované revue Fragmenty apeluje na konzervativně smýšlející občany, aby se zapojili do sbírání podpisů ke kandidatuře tajemníka současné hlavy státu Ladislava Jakla na prezidenta republiky. Připomíná, že padesát tisíc podpisů bude pro pana Jakla, který kandiduje s podporou Strany Svobodných, znamenat získání širšího prostoru k prezentaci jeho názorů.

Využijte přímou volbu

"Bude tak mít nárok na spoty v televizi a rozhlase, plakátovací plochy, bude zván do debat kandidátů – bude to zkrátka mimořádná příležitost seznámit veřejnost s hodnotami svobody jednotlivce a minimálního státu, ve které společně s ním věříme," píše Haslingerová.

Přidává k tomu citaci z dopisu příznivkyně pana Jakla, paní Hellerové, která webu Fragmenty napsal, že jí je líto, s jakou laxností přistupují občané k přímé volbě prezidenta  a tím i k možnosti ovlivnit dění v česku i v Evropě, čímž poskytují prostor ke zvolení levicově orientované osobnosti.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šokující příběhy z uranových dolů na Jáchymovsku. Tajná dohoda se SSSR z roku 1945. Hrozil mezinárodní skandál. Historik ohromil publikum

17:25 Šokující příběhy z uranových dolů na Jáchymovsku. Tajná dohoda se SSSR z roku 1945. Hrozil mezinárodní skandál. Historik ohromil publikum

REPORTÁŽ Před třiceti lety zanikla StB a stále je co objevovat, zejména hrůzy. „Už za svou touhu po …