Ostrá výměna v Duelu: Herman připomněl Okamurovi, co mu prý v minulosti sám prozradil. Ten vybuchl: Vy lžete!

19.09.2017 23:20 | Zprávy
autor: mp

Jsou v Česku spotřebitelé dostatečně chráněni? Předseda SPD Tomio Okamura má za to, že vůbec ne, a viní z toho současnou koaliční vládu ANO, ČSSD a KDU-ČSL. Tato vláda totálně selhala, opakoval Okamura znovu a znovu v pořadu Duel Jaromíra Soukupa – Speciál. Předseda Svobodných Petr Mach si ještě přisadil. Když ani politici nechtěli číst o rizicích Lisabonské smlouvy EU, jak mohou chtít po občanech, aby důkladně četli všechny obchodní smlouvy. Pak začala debata nabírat na obrátkách...

Ostrá výměna v Duelu: Herman připomněl Okamurovi, co mu prý v minulosti sám prozradil. Ten vybuchl: Vy lžete!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Daniel Herman

V úterním Duelu generálního ředitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa – Speciál se setkali předseda SPD Tomio Okamura, ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL), Miroslava Němcová (ODS), Petr Mach (Svobodní), Jiří Dolejš (KSČM), Marek Ženíšek z TOP 09 a Michal Berg (Zelení).

Když Jaromír Soukup hosty představoval a došel ke jménu Tomia Okamury, ozval se z publika potlesk. Předsedu SPD doprovodil zřejmě nejpočetnější dav fanoušků.

Po představování moderátor otevřel debatu a zmínil modernizaci D1. Hosté se shodli na tom, že jde o náročnou modernizaci, která měla být hotová už dávno, ale bohužel není. Okamura byl ze všech nejostřejší. „Tady zrovna pan ministr z KDU-ČSL je představitelem jedné ze stran, které v té věci selhaly – spolu s ODS a ČSSD,“ vypálil Okamura.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Zákaz mobilů ve školách

Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…