Otrávená Talmanová, veselá Kloudová. Topolánek slavil narozeniny

15.05.2011 20:07

Ač se manželka Mirka Topolánka Lucie Talmanová na oslavě jeho narozenin evidentně nudila, bývalého šéfa ODS a vlády to příliš netrápilo. Společnost mu dělala jeho někdejší kolegyně.

Otrávená Talmanová, veselá Kloudová. Topolánek slavil narozeniny
reklama

Expremiér Mirek Topolánek (ODS) slavil v pátek své pětapadesáté narozeniny ve společnosti své manželky Lucie Talmanové, ale také spolu se svou bývalou nejbližší poradkyní Gabrielou Kloudovou a jejím přítelem, náměstkem pražského primátora Karlem Březinou (ČSSD). Datum narozenin má ale Topolánek dnes 15. května a tak bulvární fotografové mají pohotovost.

Blonďatá sokyně?

"Když se loni na jaře lámala Topolánkova politická kariéra, Gabriela s ním do noci vysedávala v barech poblíž jeho bytu," připomněl online deník Blesk.cz, který byl sešlosti u příležitosti Topolánkových narozenin přítomen.

Talmanová dělá kariéru. A co Topolánek? Stará se o domácnost

A možná to byla právě přítomnost této ženy, která způsobila, že Talmanová si oslavu příliš neužila. Téměř celý večer se prý tvářila otráveně.

Talmanová smutnila, Topolánek to zapíjel

Bývalý šéf ODS si ale ze špatného rozpoložení své manželky příliš mnoho nedělal. "Topolánek špatnou náladu své ženy přepíjel v pátek kvalitním bílým," všiml si deník.

Podle něho odešel exšéf občanských demokratů z restaurace Nostress, kde se setkání konalo, dříve než jeho manželka. Ta v podniku zůstala až do půlnoci, tedy "zavíračky."

Více čtěte:
Talmanová promluvila o soukromí: Mirek doma šéfuje televizi
Bárta útočí. Kočí vše natočí a obskočí. V režii Topolánka a Dalíka
Proč si mě Bárta bere do úst? diví se Dalík. Kočí prý nikdy neviděl

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jas
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jóóóóóóhóóó, smál se černoch do mobilu, když nahrával, jak kumpáni bijí mladou holku. Co udělali její spolužáci? Radši se podívejte sami

17:10 Jóóóóóóhóóó, smál se černoch do mobilu, když nahrával, jak kumpáni bijí mladou holku. Co udělali její spolužáci? Radši se podívejte sami

Internet poslední týdny zaplavují videa až nepochopitelného násilí. Převažující prvek je na první po…