Ovčáček rozjel nekorektní blog. Naložil Kalouskovi se Sobotkou

08.05.2017 22:04

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček si začal psát blog. Půjde prý o „politicky nekorektní občasník“, na němž bude Ovčáček volně prezentovat své názory. Blog také nese název „Svobodný názor!“. První text věnuje hradní mluvčí vládní krizi. V ní prý vůbec nejde o Andreje Babiše (ANO), ale o prezidenta Miloše Zemana.

Ovčáček rozjel nekorektní blog. Naložil Kalouskovi se Sobotkou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Ovčáček
reklama

Jiří Ovčáček už před časem oznámil, že založí svůj názorový občasník. Den se sešel se dnem a je to tady.

„Bohužel žijeme v době, kdy se nelze spolehnout na mainstreamová média, která s gustem šíří lži, snaží se svým čtenářům, divákům nebo posluchačům podsouvat ten jediný ‚správný‘ pohled na dnešní svět. Novináři místo toho, aby byli, jak rádi o sobě prohlašují, strážci svobody slova, kádrují, značkují a urážejí občany, kteří mají jiný názor. Prostě a jednoduše, média již nejsou svobodným prostorem,“ je přesvědčen Ovčáček.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Právě proto si založil vlastní blog, s nímž se chce pokusit údajnou informační bariéru, na kterou podle svých slov naráží v tradičních médiích.

Celý článek naleznete zde.

Svůj  první text uveřejněný na blogu věnoval vládní krizi. Hradní mluvčí je přesvědčen, že v tomto vládním sporu nejde o vicepremiéra Andreje Babiše (ANO), ale o premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) a předsedu TOP 09 Miroslava Kalouska. Tento názor Ovčáček vyjadřuje opakovaně. Obdobná slova pronesl např. v České televizi. Sobotku s Kalouskem spojuje neustále i na sociálních sítích Facebook a Twitter.

Koalice Sobotky a Kalouska podle hradního mluvčího usiluje v první řadě o to, aby vyhnala Miloše Zemana z Hradu. „Tak tu máme další kampaň proti panu prezidentovi. Bohuslav Sobotka a Miroslav Kalousek, jejichž strany se potácejí v obřích problémech, ruku v ruce vyvolali politickou a vládní krizi. Snaží se přitom veřejnosti namluvit, že tu jde jen a jen o Andreje Babiše. Nejde. Hlavním terčem bezskrupulózní kampaně je pan prezident. Ano, Sobotka s Kalouskem udělají doslova vše, aby nebyl Miloš Zeman znovu zvolen. Z takové představy mají kopřivku!“

Sobotkovi a Kalouskovi se podle Ovčáčka nelíbí, že Miloš Zeman neskáče podle toho, jak pískají stranické sekretariáty. Nelíbí se jim údajně, že prezident raději naslouchá lidem, kteří ho zvolili. Ovčáček věří, že prezident vytrvá, a drží mu v tom palce, neboť si nepřeje, aby zemi řídili stranické sekretariáty, nýbrž občané.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dávky a Romové: Šlachta velmi přitvrdil

11:24 Dávky a Romové: Šlachta velmi přitvrdil

Hnutí Přísaha v průzkumech stále posiluje a Robert Šlachta začíná dostávat prostor v médiích, aby uk…