Ovčáček se postavil přívalům hnusu na Filipa. Napsal autorům, co si o nich myslí, hezky od podlahy. A z druhé strany...

19. 2. 2020 22:22

Ředitel odboru tiskového a tiskový mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček se znechucením sleduje, jak kruté jsou některé reakce týkající se zdravotního stavu místopředsedy Sněmovny a předsedy KSČM Vojtěcha Filipa, jenž ve středu v pražském sídle komunistů prodělal infarkt a odvezla ho záchranná služba. Netrvalo dlouho a už se pálilo i do Miloše Zemana.

Ovčáček se postavil přívalům hnusu na Filipa. Napsal autorům, co si o nich myslí, hezky od podlahy. A z druhé strany...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Ovčáček
reklama

Anketa

Komentátor Mitrofanov tvrdí, že Česko NENÍ chytrá země, když se největší podpoře těší Babiš. Má Mitrofanov pravdu?

6%
94%
hlasovalo: 14692 lidí
Předsedu komunistické strany a prvního místopředsedu Poslanecké sněmovny Vojtěcha Filipa hospitalizovali ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Podle mluvčí nemocnice Marie Heřmanové byl Vojtěch Filip přijat s bolestí na hrudi.

„Byl zjištěn infarkt myokardu v časném stadiu a ošetřen intervenční metodou. Díky tomu je jeho stav stabilní s nadějí na časné propuštění do domácí péče, pokud nenastane nečekaná komplikace,“ upřesnil pro Českou televizi přednosta II. interní kliniky Všeobecné fakultní nemocnice Aleš Linhart.

Během dnešního dne však zaplnily internet škodolibé reakce, které zdravotní problémy Filipovi přály. Zaznamenal je i tiskový mluvčí hlavy státu Jiří Ovčáček, kterého doslova vyvedly z míry.

„Všimněte si, jak je ‚liberalismus‘ doslova prodchnut úchylným kultem smrti. Od podpory eutanazie až po přání smrti druhým lidským bytostem, nechybí zrůdná radost z vážných zdravotních potíží oponentů,“ napsal ve svém tweetu k ostrým reakcím na Filipa, který byl odvezen do nemocnice záchrankou mimo jiné nedlouho před tím, než mu měl do rukou složit slib nový ombudsman Stanislav Křeček.

Někteří v diskusi pod Ovčáčkovým tweetem převedli téma na zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana. „Ještě že obyvatel LDN Lány je fit a cukrovce už dávno zamával s pudinkem v ruce,“ poznamenal uživatel Martin Laun.

Nemocnici by měl místopředseda Poslanecké sněmovny opustit ve čtvrtek. V pátek by už chtěl opět pracovat. „Vše dopadlo dobře a jsem v pohodě. V pátek jsem v práci,“ vzkázal předseda KSČM.

 

 

 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Václav Vlk, signatář Charty: O Babišovi si můžete myslet, co chcete. Ale představte si, že by koronu měli řešit Fiala s Kalouskem...

15:58 Václav Vlk, signatář Charty: O Babišovi si můžete myslet, co chcete. Ale představte si, že by koronu měli řešit Fiala s Kalouskem...

Signatář Charty 77 Václav Vlk má za to, že řada lidí sice nemusí milovat Andreje Babiše (ANO), ale v…