Pane Suchý, jestli taky nepůjdete proti Zemanovi, nebudeme si vás vážit. Bára Štěpánová přešla k výhrůžkám

30. 7. 2017 6:43

Bára Štěpánová, velká odpůrkyně čerstvě ženatého Andreje Babiše (ANO) a prezidenta Miloše Zemana, poslala ostrý vzkaz divadelní legendě Jiřímu Suchému. Titánovi české kultury hrozila, že si ho přestane vážit, pokud se nepřidá k Zemanovým odpůrcům. Suchý odpověděl Báře Štěpánové s nadhledem.

Pane Suchý, jestli taky nepůjdete proti Zemanovi, nebudeme si vás vážit. Bára Štěpánová přešla k výhrůžkám
Foto: Hans Štembera
Popisek: Přemysl Sobotka oznámil svou kandidaturu na prezidenta a pak ukázal kancelář

„Přidejte se k nám proti Zemanovi, jinak si vás přestaneme vážit!“ vzkázala Štěpánová Suchému. Píše o tom server deníku Aha!, který připomíná, že Štěpánová kdysi v Semaforu začínala, právě Suchý jí dal šanci ukázat svůj talent.

Celý článek naleznete zde

A co Mistr Báře Štěpánové odpověděl? „Ani jsem nevěděl, že si mě vážíte. A tak ani nebudu vědět, že si mne nevážíte,“ odvětil. Její slova ho prý nijak netrápí. Zná Štěpánovou dlouho, ví, že je svá. Může si prý říkat, co chce.  

Není to přitom poprvé, co Suchý čelí tlaku spojenému se jménem prezidenta Zemana. Odpůrci hlavy státu žádali Suchého, aby nepřebíral státní vyznamenání z rukou prezidenta. Suchý ale odmítl skákat tak, jak někdo jiný píská, vyznamenání převzal a podle vlastních slov si ho velmi cení. Pokud Suchému něco vadilo, rozhodně to nebylo vyznamenání z rukou prezidenta. „Spíš mi vadilo, že se snažili mě, člověka svéprávného, zmanipulovat, abych dělal, co by rádi viděli. To bych si já vůči nikomu nedovolil!“ uvedl Suchý.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Josef Skála vypěnil: Moskva jako Hitlerův komplic? Z této verze se zvedá žaludek. Stejně jako z pohledu do tváře starosty Prahy 6

22:22 Josef Skála vypěnil: Moskva jako Hitlerův komplic? Z této verze se zvedá žaludek. Stejně jako z pohledu do tváře starosty Prahy 6

„Z randálu kolem smlouvy o neútočení, již Moskva podepsala s Berlínem právě před 80 lety, trčí celé …