Pane prezidente Zemane, hlásíme se do zbraně! napsal Marek Obrtel na Hrad

29.07.2015 8:11 | Zprávy
autor: vef

Velitel takzvaného ,,1. československého praporu v záloze", Marek Obrtel, odeslal minulý týden dopis prezidentovi Miloši Zemanovi. V něm jej informuje o vzniku jejich praporu a o jeho poslání, kdy chtějí bránit republiku před nebezpečím, že bude zavlečena do cizí války za cizí zájmy. Tomu chtějí zabránit, jak Obrtel píše.

Pane prezidente Zemane, hlásíme se do zbraně! napsal Marek Obrtel na Hrad
Foto: Archiv M. Obrtela
Popisek: MUDr. Marek Obrtel

„V souvislosti s nárůstem nelegální imigrace do Evropy a jejího směřování také k nám, jste před několika dny uvedl, že možná přijde doba, kdy budete muset na ostrahu hranic povolat armádu. V médiích rovněž prosákly informace o možné pozemní cestě islamistů mezi Evropou a Sýrií přes Srbsko a Maďarsko, což nutně znamená, že i naše území musí sloužit jako tranzit těmto nelegálním osobám, které mají nebo chtějí mít co do činění se strukturami Islámského státu,“ píše v úvodu listu Obrtel, který vešel do povědomí veřejnosti tím, že vrátil vyznamenání získaná za účast v misích NATO z důvodu studu za tuto zločineckou organizaci.

„My, členové Iniciativy Českoslovenští vojáci v záloze proti válce, jsme se sdružili, abychom naplnili slova přísahy, kterou jsme skládali jako vojáci,“ píše Obrtel hlavě státu s tím, že si současně uvědomují závažnost situace, ve které se vinou imigrační vlny nachází naše společnost. „Chceme pomoci čelit rizikům z toho vyplývajícím,“ dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Co uděláte z Prokopem?

To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

21:14 Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

„Vážený pane prezidente, obracím se na Vás nejen jako na hlavu státu a vrchního velitele, ale také j…