Paní Nečasová si vzala milionovou hypotéku. Splácí ji exmanžel

02.12.2013 8:35

Bývalá manželka expremiéra premiéra Petra Nečase (ODS) si pořídila byt v Praze. Podle informací serveru Týden.cz si vzala na byt v novostavbě hypotéku. Nicméně expremiér byl při rozvodu velkorysý a většinu společně našetřených peněz prý přenechal právě Radce Nečasové a hypotéku má splácet on.

Paní Nečasová si vzala milionovou hypotéku. Splácí ji exmanžel
Foto: Hans Štembera
Popisek: Expremiér Petr Nečas
reklama

Nově se Radka Nečasová přestěhovala do novostavby na pražský Kamýk, a to do bytu s hypotékou ve výši 2 492 353 korun. Týden uvádí, že majetkové vyrovnání podepsali Nečasovi již v červnu 2013 a v té době se už s koupí bytu v Praze počítalo. Hypotéku by prý podle rozvodových dokumentů měl splácet Petr Nečas.

Týden má rozvodové dokumenty Nečasových k dispozici a uvádí, že Petr Nečas byl k bývalé manželce velkorysý. Za dobu manželství si prý Nečasovi našetřili částku 1 970 000 korun. Všechny peníze připadly Radce Nečasové. Z této částky měla jít většina na částečné financování nového bytu na Kamýku.

Byt v Rožnově Nečasovi prodali

Nečasovi původně obývali byt 4 + 1 v Rožnově pod Radhoštěm, ten však také prodali. Z jeho výtěžku, který se údajně může pohybovat kolem 1,2 až 1,5 milionů korun, má Nečasová získat ještě 500 tisíc korun na financování koupě svého nového bytu a dalších 500 tisíc jako výživné.

Expremiér Petr Nečas si krátce po rozvodu vzal svou blízkou spolupracovnici Janu Nagyovou a nyní bydlí u ní v bytě v pražských Modřanech.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: dkr
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To chvilkaře zklame! Xaver vytáhl projev o situaci v ČT. A radoval se

19:25 To chvilkaře zklame! Xaver vytáhl projev o situaci v ČT. A radoval se

Moderátor Luboš Xaver Veselý na svém Facebooku sdílel videa s názory na jeho zvolení do Rady České t…