Paroubek hledá strany na spolupráci. Oslovil už i Moravany

11.11.2011 21:58 | Zprávy
autor: pan

Jiří Paroubek v čele strany LEV 21 hledá spojence do krajských voleb. Zalíbili se mu Moravané, tedy strana, která usiluje o uznání moravské národnosti nebo o moravskou samosprávu.

Paroubek hledá strany na spolupráci. Oslovil už i Moravany
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Paroubek
Jiří Paroubek se svou stranou LEV 21 hledá další spojence pro krajské volby. Nejprve usiloval o spojení s ČSNS 2005, nyní se chystá i na další malou stranu, Moravané. Tato partaj usiluje například o samosprávu Moravy a uznání moravské národnosti.

Jednání mezi sebou potvrdili serveru Aktuálně.cz jak zakladatel LEV 21 Paroubek, tak první místopředseda Moravanů Zdeněk Zbožínek. "Ano, ale jednání nevedu já," upřesnil bývalý předseda ČSSD.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zloději a záchody ze zlata. Ať si kradou, ale ne z našeho“. Novoroční Okamura vytočil ukrajinského velvyslance

10:40 „Zloději a záchody ze zlata. Ať si kradou, ale ne z našeho“. Novoroční Okamura vytočil ukrajinského velvyslance

Šéf SPD a předseda Poslanecké sněmovny se ve svém novoročním projevu ostře vymezil vůči napadené Ukr…