Paroubek k pražské radnici: Psi se rvou o kost. Primátorem bude nýmand

23.05.2013 13:40 | Zprávy

Předseda NS-LEV 21 Jiří Paroubek okomentoval situaci na pražském magistrátu a pozastavil se nad tím, že TOP 09 neuvažuje o Zdeňku Tůmovi, který se stranou v roce 2010 v Praze zvítězil.

Paroubek k pražské radnici: Psi se rvou o kost. Primátorem bude nýmand
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec Jiří Paroubek

TOP 09 se podle Paroubka rozhodla stát se nejsilnější pravicovou stranou v zemi. „K tomu potřebuje na prvém místě destruovat politické pozice ODS ve vedení pražské radnice. Je zajímavé, že TOP 09 primárně nevadí na ODS kmotři, zavedený systém korupce a velké vnitřní pnutí, ale dává najevo, že jí jde v prvé řadě o získání pozice primátora a většiny v městské radě,“ napsal Paroubek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Kdo povládne

Od úterý budeme mít nového premiéra, podle všeho ale vládu ne a kdo ví, kdy vláda bude. To budeme jako bez vlády? Nebo bude nový premiér mít pod sebou končící ministry v demisi, kteří jsou ale úplně z jiného politického tábora? Děkuji za odpověď.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Slováci jsou naši bratři. A jak jste se k nim chovali? Ševčík tvrdě utnul Havla

21:18 Slováci jsou naši bratři. A jak jste se k nim chovali? Ševčík tvrdě utnul Havla

V pořadu 360° na CNN Prima News se strhla ostrá hádka o první zahraniční cestu předsedy Sněmovny Tom…