Paroubek se mnou mluvil jak dlaždič, říká Petra Paroubková. Šíří se text, který si z ní dělá srandu, a nejen z ní

27.08.2018 8:37

Již brzy bývalá manželka expremiéra Jiřího Paroubka Petra se v minulém týdnu rozhovořila o tom, že Paroubek má černé peníze. Nyní tyto informace potvrdila v rozhovoru pro Blesk, kdy prozradila i další věci z jejich osobního života.

Paroubek se mnou mluvil jak dlaždič, říká Petra Paroubková. Šíří se text, který si z ní dělá srandu, a nejen z ní
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek
reklama

Paroubková mimo jiné uvedla, že svůj odchod od manžela hodnotí čistě pozitivně. „Až po tom roce jsem se přestala bát manžela,“ poznamenala Paroubková.

„Myslela jsem, že Jiří Paroubek doma je jiná osoba než Jiří Paroubek, který vystupuje na veřejnosti, kde dokáže lhát a být manipulativní. A hodně jsme se oba změnili. Já poté, co jsem překonala mozkovou příhodu, a on poté, co mu rok po mé příhodě diagnostikovali onemocnění,“ rozhovořila se také Paroubková o tom, co se u nich doma změnilo.

Fotogalerie: - Paroubek předsedou

Protest proti Jiřímu Paroubkovi před Obecním domem...
Protest proti Jiřímu Paroubkovi před Obecním domem...
Protest proti Jiřímu Paroubkovi před Obecním domem...
Protest proti Jiřímu Paroubkovi před Obecním domem...
Protest proti Jiřímu Paroubkovi před Obecním domem...
Protest proti Jiřímu Paroubkovi před Obecním domem...

Anketa

Kdo je pro vás důvěryhodnější, pokud jde o spory manželů Paroubkových?

hlasovalo: 6849 lidí
 
Peníze, které má „bokem“, jsou podle ní ošetřeny právně tak, že se k nim nikdo nedostane. A rozhodně to prý nejsou legální příjmy. „Nechci mluvit podrobně. Před rokem jsem dala do notářské úschovy svoji výpověď o těchto věcech pro případ, že by se mi něco stalo. Mám přece jenom malé dítě a chtěla bych ho dovést k dospělosti. Nemuselo by se něco stát hned, ale auto vás může přejet i za dva roky,“ obává se Paroubková.  
 
Paroubek je podle jejích slov velký hráč, umí věci manipulovat. Postěžovala si také na to, jak s ní Paroubek mluvil. „A za to by se nemusel stydět ani poslední dlaždič. Bylo to posouzeno jako přestupek a šlo to na přestupkovou komisi,“ poznamenala Paroubková a hovořila i o fyzickém útoku ze strany Paroubka.

Moderátor Luboš Xaver Veselý pak v souvislosti s Paroubkovou sdílel text „tiskové zprávy“, který se v posledních dnech šíří po internetu a dělá si z ní legraci.

„V pražském hotelu Olšanka se dnes konal celostátní směn SČZ (Svaz českých zlatokopek). Jednání bylo zahájeno společným zpěvem státní hymny a minutou ticha za okradené partnery. Poté byl zvolen nový Ústřední výbor SČZ a jeho předsedkyní byla jednohlasně zvolena Petra Paroubková. Posty místopředsedkyň získaly Kateřina Kristelová a Lucie Plekanec. Součástí dopoledního jednání bylo slavnostní uvedení Jany Nagyové Nečasové do Síně slávy SČZ,“ píše se ve zprávě.

„V odpolední panelové diskusi vystoupily – zpěvačka Naďa Urbánková, která pohovořila na téma ‚Historie zlatokopectví v ČR a v ČSSR‘, Petra Paroubková s tématem ‚Efektivní využití zpravodajské techniky se zaměřením na nahrávání a prostorové odposlechy‘, místopředsedkyně ÚV Kristelová přečetla referát s názvem ‚Od velkého vápna do výkonu trestu‘, diskusní příspěvek Ornely Štikové nesl název ‚S křížkem po fůnuse‘, zatímco v publiku se nečekaně zjevila emeritní členka ÚV Gabriela Partyšová s transparentem ‚Dobře ti tak, krávo!‘. Sněm po té odeslal pozdravný telegram Ivance i Melanii Trump, včetně projevení zájmu o mezinárodní spolupráci. V tajném hlasování byl pak zvolen Tomáš Řepka Blbem roku. Jako vždy byl odeslán děkovný dopis Jaromíru Jágrovi i s podpisem devíti členek SČZ a sněm též jednomyslně rozhodl o zaslání částky 1800 Kč na charitativní konto Pepa Kokta v nouzi. A tento živý sen se mi dnes opravdu zdál. Ve snáři jsem nenašel nic,“ zakončuje se ,,zpráva".

Celý příspěvek Luboše Xavera Veselého:

Tisková zpráva: V pražském hotelu Olšanka se dnes konal celostátní směn SČZ (Svaz českých zlatokopek). Jednání bylo zahájeno společným zpěvem státní hymny a minutou ticha za okradené partnery. Po té byl zvolen nový Ústřední výbor SČZ a jeho předsedkyní byla jednohlasně zvolena Petra Paroubková. Posty místopředsedkyň získaly Kateřina Kristelová a Lucie Plekanec. Součástí dopoledního jednání bylo slavnostní uvedení Jany Nagyové Nečasové do Síně slávy SČZ. V odpolední panelové diskusi vystoupily – zpěvačka Naďa Urbánková, která pohovořila na téma „Historie zlatokopectví v ČR a v ČSSR“, Petra Paroubková s tématem „Efektivní využití zpravodajské techniky se zaměřením na nahrávání a prostorové odposlechy“, místopředsedkyně ÚV Kristelová přečetla referát s názvem „Od velkého vápna do výkonu trestu“, diskusní příspěvek Ornely Štikové nesl název „S křížkem po fůnuse“, zatímco v publiku se nečekaně zjevila emeritní členka ÚV Gabriela Partyšová s transparentem „Dobře ti tak, krávo!“. Sněm po té odeslal pozdravný telegram Ivance i Melanii Trump, včetně projevení zájmu o mezinárodní spolupráci. V tajném hlasování byl pak zvolen Tomáš Řepka Blbem roku. Jako vždy byl odeslán děkovný dopis Jaromíru Jágrovi i s podpisem devíti členek SČZ a sněm též jednomyslně rozhodl o zaslání částky 1.800,- na charitativní konto Pepa Kokta v nouzi. A tento živý sen se mi dnes opravdu zdál. Ve snáři jsem nenašel nic.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rakovina společnosti. Dobrovolnice o tom, když necháme někoho padnout na naprosté dno

21:38 Rakovina společnosti. Dobrovolnice o tom, když necháme někoho padnout na naprosté dno

ROZHOVOR „Rok se díváme na šťourání lidem v nose a píchání injekcí, pokud možno v největším detailu,…