Paroubková se pohybovala v kriminálním prostředí, řekl do médií expremiér. Podle Neffa si teď v Lidovém domě říkají...

26.08.2018 11:58

Šéfredaktor serveru NeviditelnýPes.cz Ondřej Neff se ve svém komentáři zamyslel nad aférou expremiéra Jiřího Paroubka, ohledně jehož financí promluvila jeho brzy bývalá manželka Petra. Zprávu o Paroubkovi srovnává Neff s aférou premiéra Petra Nečase.

Paroubková se pohybovala v kriminálním prostředí, řekl do médií expremiér. Podle Neffa si teď v Lidovém domě říkají...
Foto: Archiv PL
Popisek: Jiří Paroubek ve studiu PL TV

„Rozdíl mezi oběma případy je zásadní. Paroubek nemá žádnou ústavní funkci. Jeho vztahy k sociální demokracii jsou velmi složité a rozhodně nemají takovou povahu, aby ji mohly ohrozit. Je to čistě jeho privátní věc, nicméně je to kuriozita, která bezesporu budí úžas," poznamenal Neff.

  • Původní text ZDE

A vzpomněl si i na radu doktora Miroslava Plzáka ohledně zatloukání. „Politikům by bylo dobře dát variantní radu - nežvanit, nežvanit a nežvanit do médií o svých privátních věcech. Málokdo získá přes Blesk popularitu a cesta k sympatiím nevede přes očerňování partnera. Když teď Jiří Paroubek informuje média o tom, jak se jeho žena pohybovala v kriminálním prostředí, tak si asi v Lidovém domě říkají - ještě, že jsme byli vůči tomuhle člověku obezřetní," poznamenal Neff s tím, že je to škoda. Paroubek je totiž podle něj výraznou osobností, kterých je v české politice pomálu. 

„Hloupé je, když se ta výraznost provalí nežádoucím směrem," uzavřel Neff.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nářez. Novotný laškoval s Hřibem, odmítl post primátora a chtěl 50 milionů od Prahy. A je toho víc. Kongres ODS, Pospíšil, Kubera

22:02 Nářez. Novotný laškoval s Hřibem, odmítl post primátora a chtěl 50 milionů od Prahy. A je toho víc. Kongres ODS, Pospíšil, Kubera

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) se tentokrát se svou talkshow Kobereček vydal do pražských Řep…