Pavel Novotný povede radnici. A mezitím se toho o něm mnoho vyrojilo. Třeba pikantní FOTO

09.10.2018 16:30

ODS vyhrála volby v Praze na „velkém magistrátu“, ale i v některých městských částech, kupříkladu v Řeporyjích, kde se má starostou stát Pavel Novotný, syn baviče Petra Novotného. Některé lidi tato informace přímo vyděsila, např. kvůli holému pozadí, které Novotný poodhalil před světem.

Pavel Novotný povede radnici. A mezitím se toho o něm mnoho vyrojilo. Třeba pikantní FOTO
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bulvární lovec Pavel Novotný

Někdejší bulvární novinář, hráč pokeru a politik Pavel Novotný občas nejde pro ostřejší slova zrovna daleko. Svědčí o tom několik rozhovorů, které poskytl serveru ParlamentníListy.cz. Snad i kvůli tomu část české veřejnosti nemá velkou radost z toho, že se stane starostou Řeporyjí. Ale není to jediný důvod.

Po sociální síti Facebook koluje fotografie budoucího starosty, na které si mírně stahuje kalhoty a vystavuje na odiv veřejnosti část svého pozadí.

Advokátka Jan Zwyrtek Hamplová k tomu poznamenala, že žijeme ve zvláštní době, když se v korupční kauze souzený David Rath mohl stát zastupitelem ve své Hostivici, když může zpěvák Michal David dostat státní vyznamenání a když může být Pavel Novotný starostou.