Pavel Novotný se u Soukupa ostře pustil do voličů SPD: Ty být pitomec, že ho volit

03.09.2020 21:52 | Zprávy
autor: nab

Starosta pražské městské části Praha - Řeporyje Pavel Novotný z ODS dostal opět prostor v pořadu Aréna Jaromíra Soukupa, kde se pořádně opřel do voličů hnutí SPD a jeho předsedy Tomia Okamury. A když už byl v ráži, nenechal stranou ani voliče hnutí ANO.

Pavel Novotný se u Soukupa ostře pustil do voličů SPD: Ty být pitomec, že ho volit
Foto: Repro TV Barrandov
Popisek: Řeporyjský starosta Pavel Novotný v pořadu Aréna Jaromíra Soukupa

Řeporyjský starosta v pořadu vyjádřil názor, že voliči SPD by vůbec neměli mít volební právo. „Okamura vám lže. SPD prý prodává nenávist. Ty být pitomec, že ho volit. On chtít peníze, ne ideologie,“ vzkázal Novotný nekompromisně voličům Tomia Okamury.

Voliče hnutí ANO označil za „oběti sofistikované kampaně“. „Babišovi je jedno, co je pravda a co lež, potřebuje v tu chvíli jen vypadat dobře. Musíme je opatrně odvést, aby neztratili tvář,“ uvedl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Zpřísnění trestů za týrání zvířat

Jsem pro zpřísnění trestů, ALE nemyslíte, že hlavní problém je v tom, že soudy přísné tresty neudělují? A vůbec, že policie týrání neřeší příliš intenzivně, a taky, že má malé pravomoci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dárek pro Putina. Spolku chodí miliony, ale nikdo neví kam

13:39 Dárek pro Putina. Spolku chodí miliony, ale nikdo neví kam

Za čtyři roky vybral „Dárek pro Putina“ téměř 1,5 miliardy korun. Bez transparentního účtu, s utajen…