Peake a LIDEM to schytali na internetu. Kritiky setřel Paggio

04.11.2012 8:59

Zatímco kongres občanských demokratů nabírá na obrátkách a v médiích se kromě projevů zúčastněných propírají i milionové náklady za stravování, novopečená šéfka LIDEM Karolíny Peake sklízí svých na sociálních sítích posměch.

Peake a LIDEM to schytali na internetu. Kritiky setřel Paggio
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karolína Peake
reklama

Zatímco ostře sledovaného 23. kongresu ODS se účastní stovky delegátů, na prvním kongresu strany LIDEM bylo na první pohled trochu prázdno. A to neuniklo ani čtenářům, kteří zasedání vtipně glosovali. "Je fajn, že jste o sněmu informovali tady, protože jinak by se to občan nedozvěděl. Jestli vám v den kongresu ODS věnují média byť jen deset vteřin, tak jste FAKT dobří," psal jeden z nich. "Tato strana zanikla dříve, než vznikla," přisadil si další. To ale nenechalo chladným poslance LIDEM Viktora Paggia, který se mladé strany zastal.

"Byla to super akce. Jestli posuzujete kvalitu sněmu podle počtu účastníků, jak jste se vůbec mohli odlepit od televizní obrazovky, kde probíhá megakongres ODS?" reagoval na posměšné komentáře čtenářů. Ti se ve velkém počtu straně vysmívají, nebo nadávají. Nejvíce kritiky sklízí především šéfka strany Karolína Peake, které mnozí vyčítají, že opustila po sérií afér Věci veřejné a založila si vlastní stranu. Také transprentní účet, který strana zveřejnila, se nesetkal s nadšením a někteří se pozastavují nad tím, jak se tak mladá a malá strana k takovým finančním prostředkům dostala. "Právě jsem pochopil kouzlo transparentního účtu. Klasická otázka, která straší všechny strany: kde jste na to vzali? My se bát nemusíme," oponuje kritikům Paggio a dodává, že on z něj má velkou radost.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: ane

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tomu nebohému generálovi to ještě neřekli... Od koho by tenhle voják na Hradě přijímal rozkazy? Stonjeková objevila úplně jiného favorita

21:31 Tomu nebohému generálovi to ještě neřekli... Od koho by tenhle voják na Hradě přijímal rozkazy? Stonjeková objevila úplně jiného favorita

„Tomu nebohému generálu Pavlovi nikdo ještě neřekl, že on prezidentem nebude,“ lituje komentátorka K…