Peake dostala od Bárty chryzantémy s černou stužkou. Snad to není hrozba, doufá

27.04.2012 22:03 | Zprávy
autor: jhe

Puget žlutých chryzantém ovázaných černou stužkou předal Vít Bárta ke konci jednání Poslanecké sněmovny Karolíně Peake, která spolu s dalšími opustila stranu Věci veřejné. Miroslav Kalousek poté pro kytici přinesl vázu. Peake v žertu zadoufala, že tento podivný dar nemá být formou jakési hrozby.

Peake dostala od Bárty chryzantémy s černou stužkou. Snad to není hrozba, doufá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vít Bárta

Během vyčkávání na dobu svého projevu měl faktický šéf Věcí veřejných Vít Bárta před sebou připravenou kytici chryzantém. Poté, co přešel k řečnickému pultu předal květy bývalé místopředsedkyni Karolíně Peake, která je ihned schovala pod stůl, píše server Novinky.cz.

Po chvíli ministr financí Kalousek přinesl vázu s vodou, v níž pak kytici umístil k řečnícímu Bártovi. Nakonec však skončila nedaleko od Kalouska.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …