Peake od vládní rošády nemá kancelář. Usídlil se v ní Mlsna

30.01.2013 9:32

Poté, co se Karolína Peake (LIDEM) stala ministryní obrany, obsadil její původní kancelář ve Strakově akademii nový ministr bez portfeje Petr Mlsna. Jenže v pozici ministryně nezůstala dlouho a teď nemá kancelář, do které by se mohla vrátit. Informuje o tom středeční Právo. Sama Peake má prý důležitější věci na práci k vyřešení, než je kancelář.

Peake od vládní rošády nemá kancelář. Usídlil se v ní Mlsna
Foto: Hans Štembera
Popisek: Odvolaná ministryně obrany Karolína Peake
reklama

„Bezprizorní nejsem, pracuji zatím ze sídla protikorupční sekce ve Vladislavově ulici a na důležitějších věcech, než je moje kancelář. To řeší vedoucí Úřadu vlády,“ uvedla Peake. Ve Vladislavské ulici sídlí některé odbory Úřadu vlády.

Původní kancelář Peake v malostranském Úřadu vlády ale bylo mnohem příhodnější a to ze dvou důvodů. Mohla do práce docházet z domova pěšky a především mohla mnohem rychleji komunikovat se svým šéfem, premiérem Petrem Nečasem (ODS).

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Venčil psa a fotil: „Noční Prahou se zbrojákem. Úterní noc vyvrhla odporná individua. Drogy, alkohol, smrad, řev. Takhle to u nás vypadá…“

4:38 Venčil psa a fotil: „Noční Prahou se zbrojákem. Úterní noc vyvrhla odporná individua. Drogy, alkohol, smrad, řev. Takhle to u nás vypadá…“

Na ParlamentníListy.cz se obrátil padesátiletý obyvatel pražských Nuslí. Navázal na sérii několika č…