Peake za utajených 18 milionů nedostane ani pokutu

28.10.2012 18:21 | Zprávy

Vicepremiérka Karolína Peake neuvedla ve svém majetkovém přiznání příjem 18 milionů korun z prodeje nemovitosti. Server Česká pozice, který o celém případu informoval, zjistil, že případ už je promlčený, a Peake tedy ani nedostane pokutu.

Peake za utajených 18 milionů nedostane ani pokutu
Foto: tan
Popisek: Karolína Peake na Primě

Podle právníků Peake porušila zákon a dopustila se přestupku. Peníze minulý týden přiznala v Poslanecké sněmovně dodatečně. Uvedla, že šlo o chybu účetní, jelikož měla za to, že příjem z nemovitosti prodané před vznikem poslaneckého mandátu, přiznávat nemusí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Já už těm slibům, že někdo pomůže rodinám nevěřím

A víte proč, protože vy politici pořád jen slibujete. A realita? Rodiny jsou na tom čím dál hůř. Jak to vysvětíte, když jsou údajně pro vás rodiny takovou prioritou? Tím vás myslím všechny politiky. Děkuji za odpověď. Božena

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chystá se akce proti Oganesjanovi. Tam, kde byl Rakušan

19:41 Chystá se akce proti Oganesjanovi. Tam, kde byl Rakušan

Podnikatel vystupující jako MikeJePan, vlastním jménem Mike Oganesjan, je obviňován z kriminálních a…