Pekelný výsměch Miroslava Šloufa: Zeman prý naštval všechny a Mynář je magor

30.10.2013 14:09

Strana práv občanů ve volbách propadla a jejího zakladatele Miroslava Šloufa, který se se současným vedením strany rozešel, vyzpovídal server Týden.cz. Došlo i na prezidenta Miloše Zemana, jemuž kdysi dělal Šlouf pravou ruku.

Pekelný výsměch Miroslava Šloufa: Zeman prý naštval všechny a Mynář je magor
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Šlouf
reklama

Prezident se od Šloufa odstřihl také a někdejší šéf Úřadu vlády jej proto nešetří. Zeman podle něj v kampani tvrdil, že bude prezident sjednotitel. Zatím se mu však daří sjednocovat pouze proti sobě. Nejprve pravici, pak akademickou obec (způsobem, jakým to prý nedokázali ani komunisté), a nyní se prý zdá, že proti sobě sjednotí dokonce i ČSSD. „No to je úžasné,“ směje se jízlivě.

Pak prozradil, že sám chystá založení vlastní politické platformy. „V případě SPOZ nemá cenu rozdýchávat takovou fatální prohru, která nastala. Když jít někam dál v politice, tak rozhodně bez této značky,“ uvedl s tím, že podle vývoje situace možná začne stranu připravovat na další předčasné volby na jaro.

Lidé, fungující ve SPOZ, jsou podle něj beznadějní. „Když pan Mynář ve svých padesáti letech neví, že nemůže dostat prověrku NBÚ, tak je prostě magor,“ uvedl.

Podobně jsou však na tom prý i ostatní strany. Tomu odpovídá i atmosféra v zemi. „Je to prostě tragédie. Nikdo z těch lidí, kteří chtějí dělat vládu, neví, kdo je pan Babiš,“ varuje závěrem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nechtějí dělat! Babiš se naštval na lidi. Migrace? Jasně k Bruselu

18:41 Nechtějí dělat! Babiš se naštval na lidi. Migrace? Jasně k Bruselu

Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) natočil další „Čau lidi“. Ze všech sil propagoval aplikaci e-roušk…