Petra Paroubková prý podala na manžela trestní oznámení za zneužívání dcerky. Všechno jinak

17.07.2017 16:20

Dne 26. června jsme v článku s názvem: Petra Paroubková prý podala na manžela Jiřího trestní oznámení za zneužívání dcerky. A on na oplátku… informovali o materiálu, který uveřejnil časopis Týden, dle kterého expremiér Jiří Paroubek uvedl, že na něho žena Petra, s níž se rozvádí, podala již dvě trestní oznámení kvůli zneužívání jejich sedmileté dcery Margarity.

Petra Paroubková prý podala na manžela trestní oznámení za zneužívání dcerky. Všechno jinak
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petra Paroubková
Na naši redakci se ovšem obrátila paní Petra Paroubková, která informace popřela a požádala o uveřejnění následující odpovědi k výše uvedenému článku: „Na svého manžela Jiřího Paroubka jsem nikdy nepodala žádné trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu proti lidské důstojnosti v sexuální oblasti. Není tedy pravda, co bylo uvedeno, že jsem na něho podala už dvě trestní oznámení kvůli sexuálnímu zneužívání naší sedmileté dcery," uzavírá celou věc.
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: tan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pane pražský primátore, během půl hodiny nám deset černochů nabízelo drogy a sex, co s tím děláte? Hřibova odpověď občana šokovala

12:34 Pane pražský primátore, během půl hodiny nám deset černochů nabízelo drogy a sex, co s tím děláte? Hřibova odpověď občana šokovala

Když se na kraji června letošního roku konal Rodinný den v pražské Stromovce, jeden z občanů počkal,…