„Není to v pořádku. Ukrajinská strana mě ještě nekontaktovala, ale já sám si k tomu vyžádám podklady. Chci se spojit s ruskou i ukrajinskou stranou a chci k tomu bližší informace. Česká republika anexi Krymu neschvaluje, neuznává a nepodporuje, což je oficiální stanovisko české vlády,“ řekl Deníku N Petříček.
Ministr byl překvapený, že o cestě syna premiér věděl. „Je to velmi nestandardní. Českým občanům se nedoporučuje na Krym jezdit – to platí i pro premiéra. Toto téma před premiérem nadhodím,“ dodal.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: čtk
Komu jde podle vás EU svými ekonomickými opatřeními na ruku?
Protože jak jinak si vysvětlit, že na ně tak tlačí? Nebo myslíte, že prostě jen slepě věří zelené ideologii?
Další články z rubriky
5:00 „Složili se na raketu místo na nemocné děti. Na pobl*tí.“ Umělci ke sbírce
Jak bychom asi řvali a vyskakovali, kdybychom se dozvěděli, že třeba v Rusku občané sbírají na raket…
- 9:00 Hrozí nebývalé zdražení potravin. Varování: Na to už nebudete mít
- 19:48 „O Rusku ani slovo.“ Babišův program je venku. Odcházející vláda šílí
- 9:06 Co to ČT pustila lidem v den státního svátku? Analytik se zhrozil
- 14:45 Právník Kolman připomíná: I Václav Havel chtěl referendum
- 8:58 Udělení řádu Svěrákovi zvedlo ze židle Knížáka. Vytažen film Kolja




