Piráti chtějí za Kuberu do Senátu tohoto muže. Slova o Stalinovi i kapitalismu, drsné

7. 2. 2020 15:39

Po skonu předsedy Senátu Jaroslava Kubery je třeba zvolit za Teplice nového senátora. Piráti se rozhodli pro kandidáta, z jehož vítězství by Jaroslav Kubera pravděpodobně ani trochu nejásal. Tomáš Tožička totiž tvrdí, že dnešní kapitalismus je horší než sovětský diktátor Stalin, na jehož pokyn zemřely miliony lidí.

Piráti chtějí za Kuberu do Senátu tohoto muže. Slova o Stalinovi i kapitalismu, drsné
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomáš Tožička (Piráti)
reklama

Anketa

Byl by Dominik Hašek dobrý prezident?

2%
98%
hlasovalo: 32306 lidí
Teplicko čekají volby do Senátu. Jaroslav Kubera, bohužel, svůj mandát už nedokončí. Piráti se rozhodli, že do boje o Kuberova senátorského nástupce vyšlou dvaapadesátiletého Tomáše Tožičku, který šokoval svými názory.

Kapitalismus a pravicová politika jsou prostě zločiny proti lidskosti. Ještě že se můžou vymlouvat na Stalina, který byl ovšem proti nim jen masový vrah amatér,“ napsal novinář, bývalý člen Strany zelených nebo volebního týmu Táni Fischerové 27. ledna na Twitteru. Na jeho vyjádření upozornil server Novinky.cz.

Je také toho názoru, že kapitalisté v koloniích, jako byla Indie, ale i v dalších, pozabíjeli víc lidí než takové zrůdy, jako byli Hitler či Stalin.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

A totalitní mašinerie spustila motory. Stačilo, aby Landovský otevřel dopis, ve kterém se psalo o otci Martina Zounara a jeho financích za ztvárnění Klementa Gottwalda

5:05 A totalitní mašinerie spustila motory. Stačilo, aby Landovský otevřel dopis, ve kterém se psalo o otci Martina Zounara a jeho financích za ztvárnění Klementa Gottwalda

CHARTA 77 Podle mnohých odborníků přesvědčivým dokladem o kinematografii první poloviny sedmdesátých…