Piráti schválili vedení kandidátky. Chtějí spolupracovat celoevropsky

09.02.2014 17:36 | Zprávy
autor: jma

Česká pirátská strana o víkendu zvolila v primárních volbách prvých pět míst své kandidátní listiny do nadcházejících voleb do Evropského parlamentu. Zbývající kandidáti by měli vzejít z pokračujících primárních voleb do konce měsíce.

Piráti schválili vedení kandidátky. Chtějí spolupracovat celoevropsky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý předseda Pirátů Ivan Bartoš, NEPOUZIVAT

Strana to uvedla ve svém tiskovém prohlášení s tím, že „v kampani Piráti spolupracují celoevropsky". Se společným programovým základem totiž kandiduje přibližně dalších 20 pirátských stran z různých zemí Evropské unie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michal Kučera byl položen dotaz

Předkupní právo na zemědělskou půdu

V čem přesně spočívá? To ho majitel pak nemůže prodat komu chce a za kolik chce? Mě třeba přijde na jednu stranu i správné, že když někdo na půdě hospodaří, má pak jako první si jí možnost i odkoupit, protože na ní udělal už kus práce. Nebo to tak není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel se měl obrátit na Německo, aby sjezd nepřipustilo, říká advokát Kuba

21:45 Pavel se měl obrátit na Německo, aby sjezd nepřipustilo, říká advokát Kuba

Aktivity sudetoněmeckého landsmanšaftu na českém území a kumulace vládních funkcí jako selhání dělby…