Pitr nebude požadovat obnovu procesu

23.04.2012 22:15 | Zprávy
autor: joh

Podnikatel Tomáš Pitr stáhl žádost o obnovu procesu v kauze vyvedení akcií firem Setuza a Milo Surovárny ze společnosti Agrocredit. Uvedla to dnes Česká televize. Pitr byl odsouzen jako uprchlý v roce 2010 k šesti letům odnětí svobody, rozhodnutí o vině je pravomocné. O výši trestu ale musí soud podle ČT rozhodnout znovu, a to ještě před tím, než začne soudní řízení kvůli podvodům s daněmi, jehož obnovu soud na Pitrovu žádost povolil minulý týden.

Pitr nebude požadovat obnovu procesu
Foto: red
Popisek: Podnikatel Tomáš Pitr

Kontroverzní podnikatel se od roku 2007 skrýval v zahraničí. V červenci 2010 byl zadržen ve švýcarském Svatém Mořici. Policie ho na počátku dubna přivezla ze Švýcarska do vazební věznice v Brně. Soud poslal Pitra do vazby kvůli tomu, že by se mohl pokusit znovu utéct.

Škoda 700 milionů

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Není vám líto, že v čele strany není žádná žena?

Proč jste nekandidovala třeba vy? Známá jste dost. A jak vůbec hodnotíte nové vedení? Myslíte, že díky němu obnovíte váš dřívější úspěch a slávu strany? Já se trochu bojím, že ne. Podle mě to není až taková změna a chybí výraznější lídr a jako ženu mě mrzí i ta absence žen ve vedení

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vydírali Miloše Zemana. A všichni mlčeli. Vzpomínky ožívají

12:40 Vydírali Miloše Zemana. A všichni mlčeli. Vzpomínky ožívají

Dnešní opozice hřímá, že čelíme bezprecedentní situaci v podobě údajného vydírání prezidenta v rámci…