Plavební kapitán se rozpovídal: Rusové se s piráty vypořádali rázně

22.06.2015 22:46 | Zprávy
autor: mp

EU se shodla, že bude monitorovat pašerácké trasy, kterými uprchlíci míří na starý kontinent. Až později by bylo možné potápět lodě pašeráků. Je to dobrý plán? V pondělních Událostech, komentářích České televize o tom hovořil kapitán dálné námořní plavby Karel Zeman. Zmínil Rusko a Austrálii.

Plavební kapitán se rozpovídal: Rusové se s piráty vypořádali rázně
Foto: repro foto Youtube
Popisek: Uprchlíci, ilustrační foto

Prý už dnes víme, kde hledat, především v Libyi. „Potápění prázdných lodí by určitě význam mělo a v zemích, odkud uprchlíci odjíždějí, nemají nadbytek lodí, takže by to způsobilo určitý odklon uprchlíků,“ poznamenal Karel Zeman. Pokud jde o samotné pašeráky, ti nemusejí mít na růžích ustláno.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Zuzana Mrázová byl položen dotaz

Catering

Tvrdíte, že jste catering za skoro 20 mega podědila po předchozí vládě, ale smlouvu jste podepsala vy. Proč? Proč podepisovat něco, s čím máte problém? Co by se stalo, kdybyste ji nepodepsala? Byly tam třeba nějaké sankce nebo něco podobného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Náhrada za Moravce zničena jednou fotkou

11:47 Náhrada za Moravce zničena jednou fotkou

V neděli ČT odvysílala „náhradu“ za pořad Václava Moravce nazvaný debata ČT. Diváci ovšem spokojení …