Počuraný a spálený Korán: Jestli vás to ještě baví, je tu nový vývoj. Velmi peprný

23.02.2017 13:14 | Zprávy
autor: vef

Íránec Reza Givili se velmi rozčílil na Slovenku Adrianu Melekovou alias Sheilu S, která v minulých dnech natočila video, na němž trhá Korán, následně jej pomočí a zapálí. Jeho slova přinesl slovenský server Čas.sk. Žena byla zadržena policií, dostala se do vazby.

Počuraný a spálený Korán: Jestli vás to ještě baví, je tu nový vývoj. Velmi peprný
Foto: Vít Hassan
Popisek: Pálení Koránu v pražské Stromovce.

Íránci, jenž je známý z reality show Farma, vadilo především to, že 24letá žena za sebe dala slovenskou vlajku. „Proč do toho mícháš svou zemi? Máš osobní problém, řeš to sama, jsi dospělá žena! Jdi na policii a udej toho, kdo ti ublížil,“ láteřil. „Proč přivoláváš zlo? Uvědom si, že padesát procent muslimů ve světě jsou fanatici,“ napsal se slovy, že jim určitě nebude příjemné sledovat, jak pálí Korán. „A to ani nežiješ na Slovensku! Jsi schovaná někde v cizí zemi a na počítači jsi velká hrdinka,“ rozzlobil se muž. Meleková totiž video nahrála ve Finsku.

Původní text ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sbíral na raketu Dana, teď chce vzít Rajchla na Ukrajinu

20:53 Sbíral na raketu Dana, teď chce vzít Rajchla na Ukrajinu

Po nedávném promítání dokumentu Velký vlastenecký výlet, který sleduje cestu pochybovačů o válce na …