Podvraťáci štěkají a podněcují nenávist mezi národy. Chtějí válku! Policejní exprezident tvrdě zakročil

27. 8. 2018 17:52

Zkorumpovaná kafilérka. Podvraťáci. Jakub Janda jako Vasil Biľak. Policejní exprezident Stanislav Novotný se naštval na některé aktivisty, umělce a akademiky, kteří podle něho vyvolávají nenávist a stále vyhrocenější situace prý může přivodit mnohem vážnější konflikt.

Podvraťáci štěkají a podněcují nenávist mezi národy. Chtějí válku! Policejní exprezident tvrdě zakročil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Stanislav Novotný

“Za peníze se to plácá a plácá. Zkorumpovaná kafilérka dutě zní a i smutné výročí dokáže proměnit ve vlastní dehonestaci. Ba co víc. Snaží se zavděčit. Lísá se, olizuje páníčkům nohy a včerejší zbabělci a kariéristé se za hrdiny povyšují a opět na vlastní národ plivají. Stejně jako jejich předchůdci po roce 1968,” napsal Stanislav Novotný v komentáři pro ParlamentníListy.cz.

Podle jeho slov má naše republika i Evropa plno vysoce aktuálních problémů, ale “podvraťáci” všeho druhu štěkají a zcela vědomě podněcují nenávist mezi národy.

“Jednoduše se zapojují, jak jen mohou, aby ta válka byla. Alespoň ta malá občanská. Důsledky si často neuvědomují, leč peníze prý nepáchnou. Vzpomínáte? Před první světovou válkou na sebe pokřikovali akademici přes francouzsko-německé hranice. Byli to slovutní mužové (byli rozhodně učenější než mnoho dnešních breptů z humanitních fakult UK) a přesto vyprávěli zlovolnosti. Nebyli v tom samozřejmě sami, ale k výsledku přispěli se vší vervou. Bylo to vydařené dílo. Válka se rozlezla do všech koutů světa a přerovnala, co se dalo. Nastolila rudý teror na Rusi, vyprovokovala nacistické zvěrstvo a zasela na bohatou žeň,” tvrdí někdejší šéf české policie.

Následně připomíná, jakým způsobem s lidmi nakládali tyrani typu Lenina, Hitlera či Goebbelse, kteří proti “nehodícím se lidem” neváhali použít jakékoli metody a to vše jen kvůli tomu, aby dosáhli svého cíle.

“Nemáte pocit, že se k podobným postojům přibližuje naše slavná kulturní fronta? Nemáte pocit, že vybraní „akademici“ a vybraní samolibí „umělci“ plní roli ideologů z počátku 20. století?” ptá se Novotný. 

Opět se prý dostáváme do situace, kdy jsou uráženy jiné národy. “Chápu, že nepřítel si rád najímá nedostačivé osoby typu Vasila Biľaka nebo Jakuba Jandy, ale tuto prostoduchou lest bychom snad už měli umět prohlédnout. Historických zkušeností máme dost. Hysterická nenávist k Rusům nese znaky bývalého antisemitismu. Všichni, kdož se tímto fenoménem zabývají, by měli zbystřit a začít více studovat lokajské ziskovky a jejich protagonisty,” dodal Stanislav Novotný.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Radim Panenka

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Greta v OSN: To sralo i mě, řekl příznivec. Maňásek, blázen. Šikanujete ji, vy kritici! zaznělo. Češi se s tím ne*erou

8:01 Greta v OSN: To sralo i mě, řekl příznivec. Maňásek, blázen. Šikanujete ji, vy kritici! zaznělo. Češi se s tím ne*erou

Slova Grety Thunbergové oběhla svět a v České republice není o reakce nouze. Přicházejí srovnání se …