Pokud Sazka padne, odjedu studovat angličtinu do USA, prohlásil Hušák

15.06.2011 10:14

Aleš Hušák, odvolaný ředitel loterijní společnosti Sazka, se stále považuje za generálního ředitele. Dosud prý nepřevzal žádné rozhodnutí o svém odvolání. Insolvenční správce Josef Cupka odvolal Hušáka 7. června a zakázal mu vstup do některých částí budovy. Pokud Sazka přestane existovat, odjede Hušák na studia do USA. Řekl to v rozhovoru pro MF Dnes.

Pokud Sazka padne, odjedu studovat angličtinu do USA, prohlásil Hušák
reklama
Hušák dál pracuje ve svých kancelářích a snaží se vykonávat funkci předsedy představenstva, která mu zůstala. Má také stále pozitivní náladu. Prý nepřevzal žádné rozhodnutí o svém odvolání. Stále se tedy považuje za generálního ředitele.

Odjedu na studia angličtiny do USA

Pokud společnost Sazka skončí, Hušák by rád odjel studovat angličtinu do Spojených států. Prý by bylo nečestné, aby po pádu Sazky znovu provozoval sázkovou společnost na území České republiky.

Svůj odchod ze Sazky nechápe jako prohru. Hušák přesto tvrdí, že je důležité zažít si neúspěch, aby se člověk mohl poučit a být později úspěšný.

Zůstane v O2 aréně Hušákova pamětní deska?

„Novináři mají největší problém s mojí deskou. Já to chápu, protože práce novináře je, že po něm nic nezůstane. Slova, která zmizí ve větru," myslí si Hušák. Pamětní desku, kterou nechal v aréně instalovat, prý někdo sundá a Hušák si jí pak vezme zpátky k sobě. Podle Hušáka to je hezká provokace, za kterou sám zaplatil 850 tisíc korun.

Hušák tvrdí, že za dobu svého působení udělal ze Sazky společnost s osmnáctimiliardovým obratem místo původních dvou a půl miliard korun. „Myslím, že kdyby Sazka nebyla úspěšná, tak by ji ani Komárek, ani Kellner nechtěli," řekl v rozhovoru pro MF Dnes.

Dodal, že by národní loterii neměli vlastnit soukromníci.

Související:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vfe

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Flastr za „nenávist“: Novináři slaví. Ale vyšla zásadní fakta o soudu

11:37 Flastr za „nenávist“: Novináři slaví. Ale vyšla zásadní fakta o soudu

Odsouzení Michala Krafta, asistenta poslance Jaroslava Foldyny, za jeho texty o migraci je průlomem …