Pokud se Evropa nevymaní z vlivu US gaunerů, nemá budoucnost. Jiří Vyvadil cituje slavného herce, kterému je prý na zvracení

26.04.2018 21:01

Jiří Vyvadil, bývalý senátor a předseda spolku přátel Ruska v ČR, se zamýšlí nad současnou mezinárodní situací. Podle svého facebookového příspěvku se ztotožňuje s výrokem jednoho z nejslavnějších francouzských, herců Alana Delona. Ten si v jednom z rozhovorů postěžoval na dnešní svět, ze kterého je mu prý podle svých slov na zvracení a tuto dobu nenávidí.

Pokud se Evropa nevymaní z vlivu US gaunerů, nemá budoucnost. Jiří Vyvadil cituje slavného herce, kterému je prý na zvracení
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Vyvadil

„Tak je to depresivní, ale asi má Alan Delon pravdu,“ těmito slovy otevřel Vyvadil svůj facebookový příspěvek, ve kterém dále vysvětluje Delonovi pohnutky, které jej vedly k takovému hodnocení současného světa. „Především ale nenávidím tuto dobu, je mi z ní na zvracení,“ řekl dvaaosmdesátiletý herec podle Vyvadila na konci rozhovoru. Podle něj prý zadluženým Spojeným státům vládnou gauneři. Za ty považuje například deprivanty, ilumináty a další spiklence proti lidstvu, kteří za účelem udržení moci musejí vždy něco ukrást. Podle Vyvadila Delon tím chce naznačit, že vlastně vše, co USA mají, bylo ulopeno.

Jako příklad uvádí  území a s tím spojené války, kterými Spojené státy rozvrátily několik zemí a usmrtily mnoho nevinných lidí. Dnes je podle něj na řadě Evropa. Ta má být oslabena islamizací. „Zničit evropské národní státy a evropské národy. Evropské bílé národy nahradit masou prokřížených bastardů,“ uvádí Vyvadil na Facebooku názor Delona. Ten podle bývalého senátora za tím vidí nejrůznější tendence – jak snahu o vyvolání lokálních válek na evropském kontinentě, tak válku s Ruskem.

Negativně pak Delon v tomto kontextu hodnotí EU, která tomu napomáhá. Podle jeho slov „tito krátkozrací politici a poskoci US gaunerů“, kteří stojí v čele EU, jdou proti svým hodnotám, proti svým zemím a lidem. Evropa  se podle něj musí bezpodmínečně vymanit z vlivu Spojených států, aby mohla mít nějakou budoucnost. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: sla

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Lůza. Neotravuj!“ Pískání na Klause ml.: Další kolo. Pěkně ostré. A dopad na Trikolóru?

7:54 „Lůza. Neotravuj!“ Pískání na Klause ml.: Další kolo. Pěkně ostré. A dopad na Trikolóru?

Zdá se, že video z Národní třídy opravdu rozvířilo debatu o odkazu 17. listopadu a kdo si ho může ná…