Policejní manažer s minulostí v StB složil funkci

17.08.2011 7:38 | Zprávy

Milan Knopp, který pracoval jako vysoký manažer na Krajském policejním ředitelství v Plzni, složil funkci. Kvůli článku o jeho minulosti.

Policejní manažer s minulostí v StB složil funkci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Protestní pochod policejních složek v Praze

"Požádal jsem krajského policejního ředitele, aby zrušil mé pověření na funkci, do které jsem se dostal legální cestou výběrového řízení," přiznal Knopp deníku Právo. "Přestože k tomu splňuji všechny zákonné předpoklady, rozhodl jsem se po zveřejnění článku o mé minulosti, že není vhodné, abych dál tuto funkci vykonával."

Knopp fungoval jako koordinátor krajského policejního ředitele se zařazením do deváté platové třídy. To znamenalo, že se mohl dostat ke všem informacím západočeských policistů včetně těch, které podléhají utajení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: par

Mgr. Richard Brabec byl položen dotaz

Proč jste proti vzniku NP Křivoklátsko?

V čem je problém? Podle mě, je dobře, že vznikají NP, přeci jen přírodu je třeba chránit, než si ji úplně zničíme - samozřejmě všeho s mírou. To zelené šílenství a ekoaktivisty (spíše ekoteroristy) neuznávám, ale proč bránit vzniku národního parku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„To už překročilo všechny meze.“ Jurečka a rozkol ve vládní koalici

13:51 „To už překročilo všechny meze.“ Jurečka a rozkol ve vládní koalici

Rozkol v koalici, nebo počátek volební kampaně? Slovní přestřelka se strhla mezi ministrem práce a s…