Policie dotahuje plán Pitrova převozu do Česka

28.03.2012 21:44 | Zprávy
autor: joh

Česká policie ladí se švýcarskými kolegy detaily převozu uprchlého podnikatele Tomáše Pitra. Vrátit se má příští týden, s největší pravděpodobností letecky v doprovodu air marshalů - speciálně vycvičených mužů z cizineckého útvaru.

Policie dotahuje plán Pitrova převozu do Česka
Foto: red
Popisek: Podnikatel Tomáš Pitr

Čeští air marshalové jsou denně nasazovaní na nejméně dvacet rizikových letů. Únos letadla zatím neřešili, mají ale za sebou desítky zásahů proti agresivním pasažérům, často pod vlivem alkoholu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Dá se nyní nějak zjistit, kdo z politiků využívá obecní bydlení?

Myslíte, že těch politiků jako Mrázová bude víc? A máte pro váš návrh, aby to, kdo z politiků využívá obecní byt bylo veřejné podporu u jiných stran? A nebylo by ještě lepší, kdyby se zásadně změnila kritéria pro přidělování takových bytů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lámou se ledy? Co se musí stát, aby Evropa nebyla ztracená

11:45 Lámou se ledy? Co se musí stát, aby Evropa nebyla ztracená

Je Evropa ztracená? To je otázka, kterou si klade stále více lidí. A dochází k odpovědi, že pokud to…