Policie zatkla Kotrouše až na druhý pokus a po penězích stále pátrá

07.01.2012 20:23 | Zprávy

Policie zatkla šéfa pražských strážníků Vladimíra Kotrouše při přebírání úplatků až na podruhé. První pokus se z neznámých důvodů nepodařil a otazník visí i nad 200 tisíci korunami, které Kotrouš při první schůzce převzal a policie je stále marně hledá.

Policie zatkla Kotrouše až na druhý pokus a po penězích stále pátrá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zbraň, ilustrační foto

Útvar pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) zatknul Kotrouše přímo při přebírání úplatku od majitele autoservisu Josefa Jíši loni 25. listopadu. První neúspěšný pokus se však konal o dva dny dříve při schůzce v restauraci v pražské Libni.

Mluvčí ÚOOZ Pavel Hanták se odmítl k nezdařenému zatčení vyjádřit. „Co jsme mohli, to jsme zveřejnili, jakékoliv jiné komentáře k tomu nebudou,“ řekl České televizi. Podrobnosti nechtěla uvést ani mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze Štěpánka Zenklová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: aš, čtk

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Popírání genocidy

Chápu vás dobře, že vy byste chcete zrušit zákon, který za trestný čin považuje popírání genocidy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„On ji snad zapálí.“ Okamura sundal vlajku Ukrajiny. Přišla odveta ODS a Pirátů

21:10 „On ji snad zapálí.“ Okamura sundal vlajku Ukrajiny. Přišla odveta ODS a Pirátů

Nový předseda Sněmovny Tomio Okamura (SPD) zahájil své působení razantně – nechal odstranit ukrajins…